تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير ساعت ۱۲:۴۴ بازدید: 648      نظرات: 1      کد مطلب: 8664

افزایش ۱۰۰ درصدی دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز سه شنبه ۵ تیرماه فرمانده نیروی انتظامی مهاباد در حاشیه برگزاری همایش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر به بیان عملکرد نیروی انتظامی مهاباد در ۳ ماه امسال در مقایسه با سال گذشته پرداخت.
سرهنگ ظهیریان اظهار کرد: در سە ماە اول اسال در مقایسە با مدت مشابە سال گذشته در کشفیات تریاک ۱۲۵۷ درصد افزایش، در شیره تریاک ۲۰درصد افزایش کشفیات، در سوخته تریاک ۳۷۰ درصد افزایش، در گراس ۲۱۰۹ درصد افزایش، در تفاله تریاک با ۱۳۳۰۰ درصد افزایش، در شیشه ۷۶ درصد و به طور کلی در مجموع در سه ماه امسال ۱۱۷۰ درصد افزایش در کشفیات مواد مخدر داشته ایم. 
وی افزود: در این بین طی سه ماه گذشته با افزایش 500 درصد قرص روانگردان، افزایش1 میلیون درصدی مواد پیش ساز  مواد مخدر نیز روبرو بودە ایم.
فرمانده نیروی انتظامی مهاباد تصریح کرد: در دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در سە ماە امسال نسبت بە سال گذشته با افزایش ۱۰۰ درصدی، در دستگیری توزیع کنندگان با افزایش ۳۵ درصدی و در دستگیری معتادان با افزایش ۷۴ درصدی روبرو بوده ایم و بە طور کلی با افزایش ۶۷ درصد دستگیرشدگان این مواد در سطح شهرستان روبرو بوده ایم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۵
دستتان خوش خدا نگهدارتان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد