تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير ساعت ۱۳:۲۸ بازدید: 1039      نظرات: 0      کد مطلب: 8654

تذکر بهزیستی مهاباد به یکی از کمپ های ترک اعتیاد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز یکشنبە 3 تیرماە بە مناسبت هفتە مبارزە با مواد مخدر با حضور مسئولین شهرستان از  محل کمپ نگهداری معتادان سارێژ مهاباد بازدید به عمل آمد. 
رئیس بهزیستی مهاباد با اشاره به افزایش مصرف ماده مخدر گل در سطح کشور و مهاباد، گفت: اجرای طرح کارزار رسانه ای در سطح مهاباد در راستای نشان دادن عوارض مصرف ماده گل و بیان کردن واقعیت ها و تبعات مصرف این ماده خطرناک برای جوانان است. 
یوسفی افزود: در حال حاضر تعداد 56 نفر معتاد از شهرهای مختلف استان از جمله مهاباد، سردشت، پیرانشهر، میاندواب و نقده در کمپ سارێژ هستند کە در حال طی مراحل پاکسازی و ترک می باشند.
وی تصریح کرد: در این بازدید با توجه به عدم رفع مسائل و مشکلات، تذکر آیین نامه ای برای مسئولین کمپ صادر گردید و در صورت برطرف نکردن مسائل تذکر داده شده برابر مقررات با آنان برخورد می شود. 
صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد نیز اظهار کرد: هدف از این بازدید بررسی مشکلات پیش روی معتادان و کمپ و یادآوری کمبودهای موجود و رفع آن توسط مسئولین کمپ بوده است.
بر اساس اظهارات مسئولین کمپ، بیشترین نوع مواد مخدر مصرفی توسط معتادان موجود در این کمپ عبارت از شیشه، ترامادول، متادون، گل، حشیش و... است.
شایان ذکر است مسائل بهداشتی، نظافت، دفع فاضلاب، میزان غذا و... از جمله موارد تذکر داده شده به کمپ سارێژ در این بازدید بودە است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد