تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۷:۳۹ بازدید: 1311      نظرات: 0      کد مطلب: 8647

ازسرگیری همکاری سازمان بیمه تامین اجتماعی با انجمن کارگران ساختمانی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، انجمن کارگران ساختمانی مهاباد بعد از 2 سال دوباره شروع به فعالیت نمود و همکاری خود را با سازمان تامین اجتماعی ازسر گرفت.

رئیس سازمان تامین اجتماعی مهاباد که برای رایزنی و هماهنگی در این انجمن حضور داشت از اعلام آمادگی این سازمان برای همکاری مجدد با انجمن کارگران ساختمانی خبر داد و گفت: با مرتفع شدن مشکلات و نامه فرماندار مبنی بر ازسرگیری همکاری ها بر مبنای قانون، این امر بین این دو سازمان ازسر گرفته می شود.

آرش صالحیه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: کارایی شناسایی،پایش، بازرسی و تایید استفاده از خدمات بیمه ای کارگران ساختمانی توسط انجمن با سهولت بیشتری صورت می گیرد.

وی افزود: میزان سهمیه بیمه همانند سالهای گذشته در سالجاری نیز قطعا اعلام خواهد شد و  همکاری های لازم برای تایید افراد متقاضی با انجمن کارگران ساختمانی صورت خواهد گرفت. انجمن کارگران ساختمانی با مشاغل و افراد شاغل در این بخش بیشتر آشنایی دارند و قطعا شناسایی این افراد برای آنها راحت تر است.

صالحیه تصریح کرد: کلیه امور شناسایی، معرفی و بازرسی کارگران توسط انجمن کارگران ساختمانی صورت خواهد گرفت مگر در مواردی که افراد معترض خواهان بررسی وضعیت پرونده توسط سازمان تامین اجتماعی باشند.

رئیس سازمان تامین اجتماعی مهاباد در رابطه با افزایش حق بیمه برای مشاغل ساختمانی اظهار کرد: افزایش حق بیمه بر اساس تعهدات صورت می گیرد و سازمان تامین اجتماعی در مقابل افزایش حق بیمه تعهدات بیشتری بر اساس سقف دستمزدها را عهده دار خواهد بود که در زمان بازنشستگی به نفع کارگران خواهد بود.

رئیس انجمن کارگران ساختمانی نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با تایید فرمانداری این شهرستان انجمن کارگران ساختمانی مهاباد آغاز به فعالیت نموده و از این پس شناسایی، پالایش و بازرسی استادکاران و کارگران ساختمانی همانند گذشته در این انجمن صورت خواهد گرفت.

ادریس کاکه رشی ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار مهاباد و تقدیر از سازمان تامین اجتماعی برای ازسرگیری همکاری ها از استادکاران و کارگران ساختمانی شهرستان مهاباد درخواست کرد برای عضویت و یا تمدید مجدد عضویت برای بهره مندی از تسهیلات بیمه ای و رفاهی به دفتر انجمن در ساختمان فارابی واقع در چهارراه آزادی جنب بانک رسالت مراجعه نمایند.





ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد