تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۴:۵۰ بازدید: 433      نظرات: 0      کد مطلب: 8612
با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجام غربی

مراسم گلریزان در زورخانه پوریای ولی مهاباد برگزار گردید


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه شامگاه روز شنبه 19 خردادماه مراسم "گلریزان برای زورخانه" با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و هیئت همراه در زورخانه پوریای ولی مهاباد برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور فرماندار مهاباد و مسئولان شهرستانی و استانی برگزار گردید، گروه زورخانه ارومیه به اجرای ورزش های زورخانه ای پرداختند.

سید محمد فرج زاده رئیس هیئت ورزش های زورخانه مطالبی را در خصوص جایگاه ورزش های زورخانه ای در سطح جامعه بیان کردند.

همچنین آقایان کاظم پردل و پیرمندی نیز سخنانی را در خصوص لزوم توجه به ورزش های زورخانه ارائه کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی اظهار کرد: بنده به عنوان کسی که در 4 المپیک به عنوان ورزشکار و به عنوان مربی حضور داشتم، به تمام مسائل و مشکلات عرصه ورزش آشنا هستم و می دانم که ورزشکاران چه سختی های را تحمل می کنند. 

دکتر چمن گلی افزود: ورزش بانی و باعث آرامش در دنیای امروز ماست، همین ورزش است که باعث آمیخته شدن فرهنگ ها می شود و احترام، صلح، صفا، دوستی و جوانمردی را ترویج می دهد.

وی افزود: گود زورخانه نیز باید محل احترام و جوانمردی و کمک به ضعفا و تنگدستان باشد و همین اصول است که مایه ماندگاری قهرمانان ورزشی در یاد و خاطره ها است.

شایان ذکر است: کمک های جمع آوری شده در این مراسم برای زورخانه در دو بخش: 1- وسایل و تجهیرات مورد نیاز زورخانه 2- و در راستای کمک به نیازمندان هزینه خواهد شد

عکس: پولا آغاز 

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد