تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۳:۴۵ بازدید: 308      نظرات: 0      کد مطلب: 8610

ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد تشکیل جلسه داد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز یکشنبە ۲۰ خردادماە جلسە ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. 
در ابتدای نشست صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری دستور جلسه حاضر و مصوبات جلسات پیشین را قرائت کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان لزوم توجه به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اساسی است، لذا از تمام نهادها و ارگان های اداری می خواهیم برنامه های خود برای پر کردن اوقات فراغت جوانان به اداره ورزش و جوانان ارائه دهند.
مصطفی پور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در چند ماه آینده در مهاباد افزود: این همایش به صورت زنده از شبکه ۳ سراسری، شبکه مهاباد و استان پخش خواهد شد و لذا باید از هم اکنون برای اجرای مناسب آن برنامه ریزی شود.
دارند، مسئول ورزش های همگانی مهاباد نیز با اشاره به همایش پیاده روی خانوادگی در مهاباد، گفت: اعتبار پیش بینی شده برای برگزاری این مراسم ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که شامل جوایزی از جمله خودرو، دوچرخه، کمک هزینه سفر حج عمره، سفر به عتبات عالیات و... است.
سیامند خاله به نمایندگی از انجمن اجتماعی زاگرس گفت: متاسفانه در سطح شهرستان مهاباد جوانان باید برای حضور در سالن های ورزشی دولتی نیز هزینه پرداخت نمایند که این امر با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب حال حاضر باعث ایجاد مشکلاتی برای جوانان شده و این معضل باید در مدیریت مکان های ورزشی رفع گردد.
دکتر سلیمان رسولی به عنوان صاحبنظر در امر جوانان در خصوص برگزاری همایش جوانان برگزیده در مهاباد اظهار کرد: تا کنون حدود ۶۰ پرونده به صورت دستی و مجازی برای دبیرخانه همایش ارسال شده و هم اکنون مرحله داوری پرونده ها در حال انجام است. 
فرماندار مهاباد گفت: برگزاری همایش خانوادگی در مهاباد و پخش آن از شبکه های سراسری مزیت بسیار خوبی برای شناساندن هر چه بیشتر آن در سطح کشور است و برای برگزاری با شکوه تر این همایش در قدم اول باید کمیته مالی برای تامین هزینه های برگزاری آن تشکیل گردد. 
در پایان این نشست کمیته مالی همایش پیاده روی خانوادگی در مهاباد تشکیل و ادارات عضو کمیته موظف به پیدا کردن راه هایی برای تامین اعتبار هزینه های همایش گردیدند. 
شایان ذکر است در این مراسم اعتبار نامه انجمن "طنین آوای ایمان" اعطا شد.
عکس: پولا آغازارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد