تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۲۰:۲۰ بازدید: 298      نظرات: 0      کد مطلب: 8604

دعوت امام جمعه، نماینده و فرماندار مهاباد از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، امام جمعه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کردند که به شرح زیر است:
در این پیام آمده است: 
بسمه تعالی
در ماه مهمانی الهی، عبادت مردان و زنان مومن و شب‌زنده‌دار ایران اسلامی به آخرین جمعه رمضان رسید تا طعم شیرین روزه‌داری را به حلاوت ماندگار حمایت از مظلومان فلسطین و انزجار از مستکبران جهان پیوند دهد.
روز قدس تنها مختص قدس نیست و تنها قدس را شامل نمی‌شود بلکه روز مبارزه، اعلام انزجار و عدالت‌خواهی تمامی مسلمانان و مظلومان جهان از استکبار و استبداد است.
روز جهانی قدس به یکی از والاترین اهداف و آرمان مسلمانان دنیا تبدیل شده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
مردم شریف و همیشه در صحنه ی شهرستان مهاباد بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت می‌کنند و با مشت‌های گره کرده و شعارهای کوبنده خود خطاب به مستکبران عالم به ویژه آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل نشان می‌دهند که روح بیدار اسلامی در وجود آنها جاری است.
سهرابی، محمودزاده و شجاعی
امام جمعه شهرستان مهاباد نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد