تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۱ شهريور ساعت ۱۲:۲۹ بازدید: 1541      نظرات: 2      کد مطلب: 1850

دریافت نشان خرس قهوه ای سال توسط فعال زیست محیطی مهابادی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، مراسم پنجمین سال گرامی داشت روز" مبارزه با خشونت علیه حیوانات" 20 شهریورماه  با عنوان "دغدغه های حقوق حیوانات در ایران و لزوم جرم انگاری حیوان ازاری"در محل ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم با حضورخانم معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست و فعالان زیست محیطی از سراسر کشور از 3 نفر از فعالان زیست محیطی ایران قدردانی و با اهدای تندیس و لوح تقدیر از زحمات آنان تشکر گردید.

خانم پخشان قلندری بانوی مهابادی یکی از برگزیدگان این مراسم بود که به پاس تلاش هایشان برای حفظ و حراست از حقوق حیوانات، موفق به دریافت تندیس خرس قهوه ای 95و لوح تقدیدر این مراسم شد.

وی در گفتگو با هاژه، اظهار کرد: این تندیس و لوح تقدیر به علت دفاع از حقوق حیوانات و بخصوص اعتراض به کشتار اسب های قاچاقچیان در مناطق مرزی در حضور رئیس جمهور هنگام سفر وی به مهاباد بوده است.

وی همچنین افزود: این تندیس را به مادرانی که فرزاندانشان برای پیدا کردن لقمه ای نان، صبح از خانه بیرون می آیند و شب هنگام نه خودشان و نه اسب هایشان باز می گردند و همچنین فرزندانی که چشم به راه برگشت پدرانشان می مانند، تقدیم می کنم.

قلندری خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات عدیده زیست محیطی موجود در مناطق کوردستان، از مسئولین حاضر و بخصوص از خانم دکتر ابتکار خواسته شد که توجه بیشتری به این امر نشان داده و درصدد رفع این مشکلات برآیند.

شایان ذکر در این مراسم از خانم معصومه ابتکار و آزاد عباسی از گروه "ژینگه یار" نیز به پاس تلاش ها و زحمتشان برای مبارزه با خشونت علیه حیوانات قدر دانی و تندیس و لوح تشکر دریافت نمودند.  
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسب قاچاخچیان نه.کولبران ۱۳۹۵/۶/۲۱
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ماکان ۱۳۹۵/۶/۲۱
بسیار بسیار خوشحالم از اینکه دوست عزیزمون سرکار خانم پخشان قلندری به این افتخار رسیدند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد