تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۲:۱۴ بازدید: 628      نظرات: 0      کد مطلب: 8588

کشف 41 کیلوگرم مرفین در مهاباد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز شنبە ۱۲ خردادماە جلسە شورای هماهنگی مبارزە با مواد مخدر شهرستان مهاباد در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.  
در ابتدای نشست دستور کار جلسە و مصوبات جلسات پیشین شورای مبارزه با مواد مخدر توسط صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری قرائت شد.
نمایندە نیروی انتظامی مهاباد گفت: در طی ۱۰ روز اخیر مقدار ۴۱ کیلوگرم مرفین در سطح شهرستان کشف شده است که این نشان از جدیت نیروی انتظامی در برخورد با سوداگران مرگ دارد.
سرهنگ رودی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وجود معتادان متجاهر در سطح شهر و نارضایتی بسیاری از شهروندان در رابطه با این امر خواستار تامین هزینه نگهداری این افراد در کمپ های اعتیاد سطح شهرستان شد.
یوسفی رئیس ادارە بهزیستی مهاباد اظهار کرد: زمان اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهرستان دو ماه است و طی این مدت زمان سازمان بهزیستی هزینه های نگهداری این افراد در کمپ ها را متقبل می شود ولی در زمان های دیگر با توجه به کمبود اعتبارات امکان تقبل این هزینه وجود ندارد.
فرماندار مهاباد اظهار کرد: همگان بر مشکلات مواد مخدر در سطح شهرستان واقف هستیم و خطرات اساسی آن را لمس کرده ایم، بر این اساس می طلبد که همه با کمک هم با انجام اقدامات عملی در راستای کاهش و پیشگیری از مواد مخدر گام برداریم.
دکتر شجاعی افزود: سعی می شود برای هفته و روز جهانی برنامه های مطلوبی را  اجرا نماییم. همچنین توجه بیشتری به روستاها در جلوگیری از ورود آسیب های اجتماعی خصوصا مواد مخدر شهرستان داشته باشیم. 
شایان ذکر است اعضا و ادارات حاضر در این نشست به ارائه برنامه ها و پیشنهادات خود در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر ارائه دادند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد