تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۹:۴۱ بازدید: 466      نظرات: 0      کد مطلب: 8584

قرعه کشی نهایی لیگ هجدهم/برنامه کامل مسابقات اعلام شد


به گزارش پایگاه خبری -  تحلیلی هاژه، با انجام قرعه کشی نهایی لیگ هجدهم و مشخص شدن برنامه کامل مسابقات تیم های لیگ برتری رقبای خود را شناختند.
* هفته اول:
پدیده مشهد- پرسپولیس(افتتاحیه)
سایپا تهران- سپیدرود رشت
گسترش فولاد تبریز- استقلال خوزستان
نساجی مازندران- ذوب‌آهن اصفهان
نفت مسجدسلیمان- تراکتورسازی تبریز
استقلال تهران- پیکان تهران
فولاد خوزستان- پارس جنوبی جم
سپاهان اصفهان- صنعت نفت آبادان
* هفته دوم:
سپیدرود- سپاهان
صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- استقلال تهران
استقلال خوزستان- پدیده
پیکان- سایپا
پارس جنوبی- نفت مسجدسلیمان
تراکتورسازی- نساجی مازندران
پرسپولیس- فولاد خوزستان
* هفته سوم:
گسترش فولاد- سپیدرود
سایپا- ذوب‌آهن
پدیده- صنعت نفت
نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان
استقلال تهران- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- پرسپولیس
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم
سپاهان- پیکان
* هفته چهارم:
سپیدرود- پدیده
پیکان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- سپاهان
تراکتورسازی- سایپا
پرسپولیس- نفت مسجدسلیمان
پارس جنوبی- استقلال تهران
صنعت نفت- استقلال خوزستان
فولاد- نساجی مازندران
* هفته پنجم:
استقلال خوزستان- سپیدرود
گسترش فولاد- ذوب‌آهن
پدیده- پیکان
سایپا- پارس جنوبی
نساجی- نفت مسجدسلیمان
سپاهان- تراکتورسازی
استقلال تهران- فولاد خوزستان
* هفته ششم
سپیدرود- صنعت نفت
تراکتورسازی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پدیده
فولاد- سایپا
نفت مسجدسلیمان- استقلال
پرسپولیس- نساجی
پارس جنوبی- سپاهان
پیکان- استقلال خوزستان
* هفته هفتم
پرسپولیس- سپیدرود
گسترش فولاد- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- ذوب‌آهن
پدیده- تراکتورسازی
سایپا- نفت مسجدسلیمان
نساجی- استقلال تهران
سپاهان- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- پیکان
* هفته هشتم
پیکان- سپیدرود رشت
فولاد خوزستان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- صنعت نفت آبادنا
پارس جنوبی- پدیده
نساجی- سایپا
نفت مسجدسلیمان- سپاهان
تراکتورسازی- استقلال خوزستان
استقلال- پرسپولیس
* هفته نهم
سپیدرود- ذوب‌آهن
گسترش فولاد- نفت مسجدسلیمان
پدیده- فولاد خوزستان
سایپا- استقلال تهران
صنعت نفت- تراکتورسازی
پرسپولیس- پیکان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی
سپاهان- نساجی
* هفته دهم
تراکوترسازی- سپیدرود
نساجی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پیکان
نفت مسجدسلیمان- پدیده
سایپا- پرسپولیس
استقلال تهران- سپاهان
پارس جنوبی- صنعت نفت
فولاد خوزستان- استقلال خوزستان
صنعت نفت آبادان- پرسپولیس
* هفته یازدهم
پرسپولیس- ذوب‌آهن
سپاهان- سایپا
استقلال خوزستان- نفت مسجدسلیمان
پیکان- تراکتورسازی
گسترش فولاد- استقلال تهران
سپیدرود- پارس جنوبی
* هفته چهاردهم
نساجی- سپیدرود
فولاد- ذوب‌آهن
سپاهان- پدیده
پارس جنوبی- تراکتورسازی
گسترش فولاد- پرسپولیس
استقلال تهران- صنعت نفت
سایپا- استقلال خوزستان
نفت مسجدسلیمان- پیکان
* هفته پانزدهم
پدیده- گسترش فولاد
صنعت نفت- سایپا
ذوب‌آهن- نفت مسجدسلیمان
سپیدرود- استقلال تهران
پرسپولیس- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- سپاهان
پیکان- نساجی مازندران
تراکتورسازی- فولاد
پدیده- نساجی
صنعت نفت- فولاد
* هفته دوازدهم
فولاد خوزستان- سپیدرود رشت
سایپا- گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی- ذوب‌آهن
استقلال تهران- پدیده
سپاهان- پرسپولیس
نفت مسجدسلیمان- صنعت نفت
نساجی- استقلال خوزستان
پارس جنوبی- پیکان
* هفته سیزدهم
پدیده- سایپا
سپیدرود- نفت مسجدسلیمان
پرسپولیس- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- استقلال تهران
ذوب‌آهن- پارس جنوبی
گسترش فولاد- سپاهان
صنعت نفت- نساجی
پیکان- فولاد
* هفته چهاردهم
نساجی- سپیدرود
فولاد- ذوب‌آهن
سپاهان- پدیده
پارس جنوبی- تراکتورسازی
گسترش فولاد- پرسپولیس
استقلال تهران- صنعت نفت
سایپا- استقلال خوزستان
نفت مسجدسلیمان- پیکان
* هفته پانزدهم
پدیده- گسترش فولاد
صنعت نفت- سایپا
ذوب‌آهن- نفت مسجدسلیمان
سپیدرود- استقلال تهران
پرسپولیس- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- سپاهان
پیکان- نساجی مازندران
تراکتورسازی- فولاد



ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد