تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۸ خرداد ساعت ۲۳:۵۹ بازدید: 964      نظرات: 0      کد مطلب: 8576
نماینده مهاباد واکنش نشان داد

سوال از رئیس جمهور در خصوص مشکلات مرزی پس گرفته نشده است


نمایندە مهاباد: اعلام انصراف سوال از رئیس جمهور مربوط به موسسات مالی و اعتباری بوده و سوال بنده و سایر نمایندگان کورد در خصوص مسایل مرزی، معیشت کولبران و... به قوت خود باقی است.

جلال محمودزاده افزود: حدود ٥ ماه قبل به همراه حدود ۹۰ نفر از نماینده در آن زمان طرح سوال از رئیس جمهور را در خصوص مشکلات برخی موسسات مالی و مسایل سیاسی امضا نمودیم، اما بعد از انسداد مرزها و مشکلاتی که در این نواحی به وجود آمد، سوال خود را در خصوص موسسات مالي پس گرفتم.
نماینده مهاباد تصریح کرد: مشکلاتی که در مرزها پیش آمد موجب شد تا ما نمایندگان کورد سوالی جداگانه از آقای رئیس جمهور مطرح نماییم و این سوال ادامه و پیگیری خواهد شد و تاکنون ۲٨ نفر از نمایندگان مجلس نیز آن را امضا کرده اند.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تمام نمایندگان کورد طرح سوال را امضا و دلیل انسداد مرزها نیز یکی از سوالات در این طرح است و مرتب آن را پیگیری و از سوال مطروحه عقب نشینی نخواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: در این ارتباط با معاون رئیس جمهور و معاون پارلمانی ایشان جلساتی داشته ایم و در روزهای آینده با خود رئیس جمهور هم دیدار خواهیم کرد و قول های مبنی بر حل مشکلات مرزها داده شده که در صورت عملی شدن سوال مطروحه منتفی و در غیر اینصورت تا رسیدن به نتیجه آن را پیگیری خواهیم کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد