تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد ساعت ۱۴:۱۰ بازدید: 707      نظرات: 0      کد مطلب: 8554

مرحله دوم دادگاه مجازی بزرگ غرب کشور در مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مرحله دوم دادگاه مجازی بزرگ غرب کشور با موضوع دعوای حقوقی( خانواده) به همت انجمن علمی تخصصی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد و با حضور اساتید برجسته دانشگاه، انجمن های علمی غرب کشور  و دانشجویان برگزار گردید.

رضا احمدی مسئول برگزاری این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این مراسم قضات، وکلا، اساتید، دانشجویان و انجمن های علمی حقوق غرب کشور حضور دارند.

وی افزود: دادگاه مجازی مرحله اول با موضوع کیفری برگزار گردید و مراسم امروز در راستای افزایش دانش علمی دانشجویان با موضوع دعوای حقوقی( خانواده) برگزار شده است.

احمدی هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی دانشجویان با محیط دادگاه و روند بررسی و دادرسی پرونده های قضایی برای دانشجویان رشته های حقوق عنوان کرد و گفت: در این مراسم دادگاهی مجازی با حضور دکتر ایرانی به عنوان قاضی دادگاه و دکتر خسرو خسروی و دکتر پری خالدی دوبرجی به عنوان وکلا برگزار و دانشجویان با نحوه کار و فضای دادگاه آشنا شدند.

مسئول برگزاری این مراسم در ادامه اظهار کرد: انجمن علمی تخصصی حقوق دانشگاه آزاد مهاباد درنظر دارد در آینده و ترم های آتی دادگاه های مجازی دیگری با موضوعات مختلف برای آشنایی بیشتر دانشجویان رشته حقوق با محیط دادگاه و روند دادرسی پرونده های قضایی برگزار می کند.

در پایان اجرای مرحله دوم دادگاه مجازی با موضوع دعوای حقوقی(خانواده) از دانشجوبان فعال و اعضای انجمن علمی حقوق تقدیر به عمل آمد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد