تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۲۲:۰ بازدید: 749      نظرات: 0      کد مطلب: 8536
در گفتگو با هاژه:

فوریت شورای شهر مهاباد برای تملک زمینهای محدودە دادگستری


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، با از سرگیری خاکبرداری توسط مالکین دو قطعه زمین واقع در محدوده زمین های دادگستری  شورای شهر مهاباد بصورت فوق العاده تشکیل جلسه داد.
مصطفی احمدزاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:  در این جلسه فوق العاده مصوب شد که ۱۴ قطعه دارای کاربری مسکونی با اولویت ۲ قطعه دارای پروانه توسط شهرداری مهاباد تملک شود. به این ترتیب شهردار محترم مکلف گردید که به فوریت و بدون فوت وقت با دو مالک محترم وارد معامله شود و زمین این دو شهروند گرانقدر را در ازای اعطای معوض مناسب تملک نماید.
وی افزود: باقی قطعات لکه مسکونی مربوطه هم باید برابر مصوبه فوق العاده امروز مورخ ۲۹/۲/۱۳۹۷ به طریق تامین معوض توسط شهردار محترم تملک شود.
احمدزاده  در ادامه ضمن تشکر و تقدیر  از پیگیری های نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رسانه ها و روزنامه نگاران، فعالین و شهروندان که از بامداد امروز پیگیر وضعیت حادث شده در محدوده زمین های دادگستری بودند اظهار کرد: با مغتنم شمردن فرصت از تک تک شهروندان مهابادی تقاضا کنم که با عنایت به وضعیت مالی شهرداری با تمام توان شهرداری را در تملک محدوده مزبور یاری رسانند تا هم مالکان محترم از وضع فعلی خلاصی یابند و هم زمینه حراست از فضای شهری بی بدیل روبروی پارک ملت فراهم آید.
 
وی در پایان اظهار کرد: به عقیده بنده مساله ساخت و ساز در محدوده زمین های دادگستری جدی ترین آزمونی است که فراروی شورای دور پنجم قرار گرفته است‌. امید دارم که این شورای محترم با حمایت مردم نجیب مهاباد که همواره ظرفیت و فرهنگ بالای خود را در کارزارهای متعدد یاری رسانی به اثبات رسانده اند سربلند بیرون خواهد آمد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد