تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت ۱۸:۳۹ بازدید: 966      نظرات: 3      کد مطلب: 8531
با حضور استاندار آذربایجان غربی

مراسم بهره برداری از 838 واحد مسکن مهر مهاباد برگزار گردید


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، دکتر شهریاری در مراسم بهره برداری از 838 واحد مسکن مهر شهرستان مهاباد و همچنین افتتاح 250 واحد مسکونی از پروژه 760 واحدی تعاونی مسکن روناس مهاباد اظهار کرد: در دولت نهم و دهم قرار بر این بود سالی 2 میلیون واحد مسکن مهر تحویل داده شود در حالی که طی هشت سال تنها 690 هزار واحد تحویل گردیده، ولی در دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از یک میلیون مسکن مهر تحویل شده و دولت بنا دارد تا پایان سال 97 مشکل تمامی مساکن مهر حل شود.
استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: متقاضیانی که تحویل مسکن آنان به تاخیر افتاده سود دوران مشارکت آنها به میزان 4 درصد پرداخت خواهد شد.
وی ضمن اشاره به پتانسیل های اقتصادی مهاباد افزود: از واحدهای اقتصادی و تولیدی شهرستان حمایت خواهیم کرد تا بتوانند نقش بیشتری در توسعه و شکوفایی ایجاد کنند.
دکتر شهریاری در خصوص منطقه ویژه اقتصادی مهاباد گفت: این طرح در شورای برنامه ریزی استان مورد تصویب قرار گرفت و امیدوارم با پیگیریهای مهندس محمودزاده نماینده مردم مهاباد در کمیسیون اقتصادی و در صحن علنی مجلس رای بیاورد، چرا که با تصویب نهایی آن در مجلس می توان نقش مهمی در پیشرفت و توسعه شهرستان و منطقه ایفا کند.
استاندار آذربایجان غربی در بحث اشتغال نیز خاطر نشان کرد: تا ابتدای دی ماه 480 هزار میلیارد تومان اعتبارات روستایی و  عشایری داشته ایم که 211 طرح از شهرستان مهاباد مصوب شده که این میزان برای 1120 اشتغال مستقیم ایجاد می کند.
در این مراسم امام جمعه شهرستان مهاباد ضمن اشاره به اینکه قیمت و کیفیت محصولات داخلی بایستی مناسب باشد اظهار کرد: تولید کنندکان ذائقه و رغبت مصرف کنندگان را در نظر داشته باشند تا زمینه رقابت و پیشرفت سرمایه های ملی بیش از پیش فراهم آید.
نماینده مردم مهاباد گفت: بهره برداری از 838 واحد مسکن مهر شهرستان در سایه تلاش همه مسئولان شهرستان بوده است.
مهندس محمودزاده تصویب منطقه ویژه اقتصادی مهاباد را زمینه ساز پیشرفت و به مثابه شیب تند توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری جهشی در مهاباد  وصف نمود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خالد شیلان آباد ۱۳۹۷/۲/۳۱
سلام به امید روزی که تمام آنانی که مثل بنده در ساختمان کرایه نشسته اند و سالهاست چشم انتظار مسکن مهر محلی هستند به آرزوشون برسند...بخصوص آنانکه ازطرفی سر ماه برای پول کرایه ساختمان به فشار میافتندو از طرفی هم چند سال است سی میلیون تومان پولشان در حساب مسکن مهر بدون استفاده خوابیده است.درحالیکه اگر این مبالغ پول را مثلا در کوی موکریان سرمایه گذاری میکردند الان صاحب میلیاردها پول بودند...
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۲/۲۹
والله که چی بگم الان ۳ ساله پول کامل ریختیم به حساب مسکن مهر صنعت و معدن هر روز میگن تحویل میدیم ولی دروغ میگن نمیدونم این ۸۰۰ واحد کجاست خسته شدیم اینقدر امروز و فردا گردن کسی هم رسیدگی نمیکنه این ۵ تا بلوک رو هم سالی ۶ دفعه افتتاح میکنن چون دختر نماینده اونجا واحد دارن
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

صدیق ۱۳۹۷/۲/۲۷
سلام بازم دروغ پشت دروغ دوازده سال پیش واحدهای مسکن مهر بامبلغ شیش میلیون تومان تحویل می دادی ولی حالا ۳۷ میلیون رسیده هنوز تحویل مردم ندادن درحالی که مهندسها نمیخواهن تحویل بدن چون ازپول اعزا استفاده میکنن میگن مابیکار میشیم اگر مسکنها راتحویل بدیم کسی نیست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد