تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۷ شهريور ساعت ۱۹:۴۱ بازدید: 850      نظرات: 1      کد مطلب: 1822

رییس شواری شهر/پتروشیمی هیچ درآمدی برای شهرداری مهاباد نداشته است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سید رئوف سیدی رییس شورای اسلامی شهرستان مهاباد در جلسه  گزارش عملکرد سومین سال فعالیت شورای دوره چهارم که  در سالن اجتماعات شورای اسلامی برگزار گردید گفت: پتروشیمی مهاباد تاکنون هیچ گونه درآمدی برای شهرداری مهاباد نداشته و این سازمان تاکنون نتوانسته از درآمدهای ناشی از تولیدات این واحد صنعتی استفاده کند.

سیدی در رابطه با عملکرد 3 ساله دور چهارم شورای اسلامی شهر مهاباد اظهار داشت که بنا به آمار و کارهای انجام شده عملکرد این دور قابل دفاع است و در رابطه با برخی درآمدهای شهرداری به پتروشیمی این شهر اشاره کرد. وی با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل صادرات  تولیدات این واحد صنعتی بصورت خام به پتروشیمی های دیگر و سایر کارخانجات کشور، اظهار داشت که شهرداری نتوانسته از ارزش افزوده محصولات این پتروشیمی استفاده کند. سیدی  با ابراز امیدواری از احداث شهرک  صنایع پایین دستی پتروشیمی در آینده، اظهار کرد این تحول می تواند بر شهرداری مهاباد و پروژه های عمرانی آن تاثیر بسزایی داشته باشد و شهرداری می تواند از طریق ارزش افزوده محصولات صنایع پایین دستی به درآمدهای پایدار دست یابد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به وضعیت استخدامی ها در پتروشیمی اشاره کرد و گفت: نظرات مختلفی در مورد توازن در جذب نیروهای بومی در این واحد صنعتی وجود دارد و با ارسال نامه و همچنین رایزنی با مقامات بالاتر در حال حاضر این مهم در حال بررسی بوده و بعد از مشخص شدن نتایج، مشکلات آن نیز حل خواهد شد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۶/۱۷
از کرامت شیخ ما چه عجب مشت را باز کرد و گفت وجب

نظر خود را براي ما ارسال كنيد