تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۶ شهريور ساعت ۲۱:۵۸ بازدید: 892      نظرات: 1      کد مطلب: 1813

نقده میزبان مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ استان انتخابی کشور


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان نقده گفت:مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ استان آذربایجان غربی انتخابی کشوری جهت حضور در تیم ملی {جام یادواره شهدای مدافع حرم} در دو،ماده (پرس سینه و ددلیفت)به میزبانی شهرستان نقده برگزار می شود.

دکتر هادی نوری ادامه داد:این مسابقات در روزهای پنج شنبه ۱۸ شهریور از ساعت ۳بعدازظهر و جمعه ۱۹ شهریور از ساعت ۱۰صبح برگزار می شود.

وی افزود: ورود و ثبت نام و،وزن کشی، وزن های[۵۳،۵۹،۶۶،۷۴ کیلو ]همه رده های سنی روز پنج شنبه از ساعت ۱ الی ۲/۳۰ ظهر و شروع مسابقه ۳بعدازظهر:و روز جمعه وزن کشی وزن های[مثبت۸۳،۹۳،۱۰۵،۱۲۰،۱۲۰ ]از ساعت ۷ الی ۹صبح و شروع مسابقه ۱۰صبح خواهد بود. 

دکتر نوری عنوان کرد: کنگره فنی مسابقات در سالن مجهز کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده از ساعت ۱۲ الی ۱۳ برگزار می شود و حضور نماینده تمامی تیم های شرکت کننده در جلسه الزامی می باشد. مکان مسابقات {سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نقده در محوطه دانشگاه آزاد خواهد بود}وی خاطرنشان کرد: مسابقات طبق قوانین جهانیIPFدر رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار خواهد شد.

مشاور عالی رئیس هیئت استان آذربایجان غربی افزود: ضمنا داشتن بیمه ورزشی سال ۹۵ که می بایست ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقه تهیه شده باشد و همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه برای شرکت کنندگان الزامی است. دکتر هادی نوری تاکید کرد: به دلیل همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده در برگزاری این مسابقات، مکان مسابقه در سالن این دانشگاه خواهد بود.

این مدرس دانشگاه گفت: به نفرات اول تا سوم این مسابقات حکم و مدال قهرمانی داده خواهد شد و به تیم های برتر بزرگسالان کاپ قهرمانی اعطاء می شود. وی افزود: در ضمن نفرات اول این مسابقات در قالب تیم استان آذربایجان غربی به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی که یک هفته بعد در سمنان برگزار خواهد شد اعزام می شوند. دکتر نوری ادامه داد: خوابگاه به عهده شهرستان نقده خواهد بود و از خوابگاه های داخل اداره ورزش و جوانان و خانه معلم(اداره آموزش و پرورش) استفاده خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را چنین برشمرد: با توجه به اینکه شهرستان نقده به شهر ورزش در کشور معروف است و لقب کلید طلائی ورزش را یدک میکشد...با توجه به اینکه دراین بُرهه از زمان که بعضا ناهنجاری هایی در شهرمان دیده و به گوش می رسد و همه را دل آزرده می کند...هدف( هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان نقده) به نوبه خود ترویج فرهنگ ورزش در بین جوانان شهرمان می باشد که با حضورشان در سالن و دیدن اینگونه مسابقه ها ترغیب شده و در باشگاه های ورزشی شهر حضور پیدا کنند.مشاور عالی رئیس هیئت استان آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد که روزی فرا برسد همه قهوه خانه های شهر خالی از وجود جوانان و همه باشگاه های شهر مَملو از وجود جوانان باشد.

 وی ادامه داد: ضمنا این مسابقات به اسم (جام یادواره شهدای مدافعان حرم) مزین شده و شهری این میزبانی را بر عهده دارد که بیش از ۷۰۰ شهید را تقدیم ایران اسلامی کرده است و این خود جای بسی خوشحالی دارد. دکتر نوری در پایان گفت: جا دارد از این طریق کلیه نهاد ها ،ادارات، ارگان ها، پایگاه های خبری، اشخاص...اعم از [اداره ورزش و جوانان، سپاه پاسداران، دانشگاه آزاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش، فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر، بسیج ورزشکاران، دانشگاه بین المللی خوارزمی تهران، نیروی انتظامی، مجلس شورای اسلامی، موسسه آموزش از راه دور عرفان)آراسته پورزمان، دفتر مشاوره روان درمانی (نعمت اله قاسمی)لبنیاتی و پروتئینی آتا، بوتیک نوری، شرکت فن آوری قدرت نرم(مهندس بابک حسن زاده)گنجینه فرهنگ سولدوز(ارمغان آذربایجان) و الخصوص رئیس اداره ورزش و جوانان جناب آقای علیمردان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی جناب آقای دکتر علیزاده امامزاده و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده جناب آقای دکتر برنا که در راستای برگزاری این مسابقات نهایت حمایت و همکاری را از این داشتند تشکر و قدردانی نمایم.

گزارش: شوانه رحمانپور/ خبرنگار هاژه
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۶/۱۷
تیم سرداربوکان درلیگ دسته دوم کشوری برابر کاسپین قزویندر حضور4هزارتماشاگر بوکانی وعدهای مهابادی1بر صفر پیروزشد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد