تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۱۲ شهريور ساعت ۱۰:۲۶ بازدید: 711      نظرات: 0      کد مطلب: 1787
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد

۱۵۱ صنف آلاینده به شهرک صنفی مهاباد منتقل می‌شود


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: امسال ۱۵۱ صنف آلاینده به شهرک صنفی مهاباد منتقل می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، صادق قادری با اشاره به عملکرد صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد اظهار داشت: در مرداد ماه امسال علاوه بر تشکیل جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید شهرستان مهاباد، پایش واحدهای صنعتی به پایان رسیده و کمیته تنظیم بازار ستاد خدمات سفر تشکیل شد.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد تصریح کرد: امسال 151 صنف آلاینده به شهرک صنفی مهاباد منتقل می‌شود.

وی با اشاره به تعداد بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی مهاباد بیان کرد: در ماه گذشته یک هزار و 367 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان مهاباد انجام شد.

قادری با بیان اقدامات بخش صنایع گفت: در این باره نیز ضمن پایان پایش واحدهای صنعتی شهرستان و اعلام آخرین وضعیت آنها، پنج فقره جواز تاسیس صادر و شش فقره تمدید شد.

به گفته وی، معرفی 28 مورد واحد صنعتی و معدنی به سازمان تامین اجتماعی برای استفاده از بخشودگی جرایم بیمه‌ای نیز صورت گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد از صدور 48 پروانه کسب عادی جدید، تمدید 11 پروانه کسب و صدور شش پروانه کسب جدید ایثارگران خبر داد و گفت: از سوی دیگر آموزش و آزمون قانون نظام صنفی برای 65 نفر از متقاضیان پروانه کسب و ابطال 20 فقره پروانه کسب از سایت ایرانیان اصناف نیز انجام شد.

قادری اظهار داشت: در این بازه زمانی، پیگیری انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی اتاق اصناف با دانشگاه علمی کاربردی شماره سه مهاباد به منظور ساماندهی آموزش اصناف و هیات سازمان‌های صنفی صورت پذیرفت.

وی با اشاره به اقدامات بخش نظارت و بازرسی این اداره بیان کرد: مرداد ماه امسال یک هزار و 302 مورد بازرسی صورت گرفته و سه تخلف کشف شد که ارزش ریالی تخلفات مکشوفه 130 میلیون و 419 هزار و 70 ریال بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد به عملکرد واحد آرد و نان اشاره کرده و گفت: در این باره 132 مورد بازرسی صورت گرفت و 17 تخلف مکشوفه ثبت شد که ارزش آنها شش میلیون و 649 هزار و 650 ریال بوده است.

منبع: تسنیم ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد