تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۸ شهريور ساعت ۱۸:۴۴ بازدید: 1446      نظرات: 0      کد مطلب: 1754

حسابدار سارق دستگیر شد!


رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان کرمانشاه (فتا) از دستگیری عامل برداشت غیر مجاز از حساب شهروند کرمانشاهی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه؛ پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سرهنگ 'علی کریمی' اعلام کرد: با شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت
وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد؛ فرد یا افرادی با در اختیار داشتن اطلاعات و رمزهای عبور، مبالغی را طی چندین مرحله ازحساب بانکی وی به صورت خرید اینترنتی برداشت کرده اند.
این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: با بکارگیری روش های فنی و شگردهای خاص پلیسی، متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و در بازجویی های فنی ضمن اعتراف به بزه انتسابی بیان داشت که چون در گذشته به عنوان حسابدار در شرکت شاکی مشغول به کار بوده به تمام اطلاعات حساب بانکی و رمز های عبور دسترسی داشته و با توجه به این دسترسی اقدام به سرقت کرده است.
کریمی با هشدار به شهروندان، توصیه کرد: اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و اگر اشخاصی به عنوان حسابدار در نزدشان مشغول به کار هستند پس از ترخیص وی اقدام به تغییر رمزهای عبور نمایند.
او از شهروندان خواست در صورت هرگونه مشکلی با شماره 2182397 تماس بگیرند و اعلام کرد همکاران پلیس فتای استان آماده پاسخگویی به پرسش های سایبری شهروندان است.
منبع: ایرنا ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد