تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۱۰:۵۴ بازدید: 518      نظرات: 0      کد مطلب: 7513
نماینده مجتمع تجاری ساحل مهاباد

کسبه خواستارعدم تغییر کاربری پارکینگ و ساخت مراکز تجاری جدید هستند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس شورا و عضو هیئت امنای مرکز تجاری ساحل( تاناکورا) تغییر کاربری پارکینگ و ایجاد مغازه جدید را خلاف وعده شهرداری مهاباد اعلام کرد و گفت نزدیک به 15 روز است که پارکینگ، نمازخانه و سرویس بهداشتی زیرمجموعه آن پلمپ شده اند.

علی زرد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بعد از کش و قوس های فراوان با اطلاع نماینده و مسئولان شهری اعضای شورا و شهرداری دوره چهارم تصمیم به تغییر پارکینگ فعلی به پارکینگ طبقاتی گرفتند و با آغاز بکار اعضای دوره پنجم شهرداری برخلاف وعده تصمیم به ایجاد بازارچه جدید در جوار بازارچه نیمه تکمیل می نماید.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 1050 نفر در این بازارچه مشغول فعالیت هستند که نزدیک به 600 یا 700 مغازه دار دارای وسیله نقلیه هستند که از این پارکینگ استفاده می کنند. با مراجعه مهمانان نیز این حجم بسیار زیادی از خودروها به این پارکینگ که دارای سرویس بهداشتی و نمازخانه مجزا برای خانم ها و آقایان است مراجعه می کنند و اکنون با گذشت 15 روز از تعطیلی و پلمپ این مکان مسافرین و کسبه این مجتمع تجاری به این اقدام شهرداری معترض هستند.

وی تصریح کرد: در زمان خرید این مغازه ها از شهرداری مبالغ بیشتری از ملک برای وجود پارکینگ پرداخت شده و اکنون کسبه این مجتمع پارکینگ را بخشی از این مجتمع دانسته و بشدت مخالف تغییر کاربری آن می باشند.

زرد با اشاره به مشکلات عدیده این مجتمع از جمله: عدم تعیین تکلیفی فاز دوم در طبقه بالا که متروکه مانده، ایجاد 90مغازه جدید در همین بخش و ایجاد مجتمع 240 مغازه جدید در جوار این مجتمع بدون کوچکترین خدمات و توسعه در مجتمع فعلی اظهار کرد: علیرغم متروکه بودن بیشتر بازارچه های جدید در نقاط مختلف شهر و رفع نشدن مشکلات مجتمع تجاری ساحل مدیریت شهری مهاباد باوجود اعتراض تمامی کسبه، هربار در کنار مجتمع اقدام به ایجاد بازارچه ای جدید بدون درنظر گرفتن بار ترافیکی می کنند.

وی در پایان اعلام کرد شهرداری مهاباد خلاف وعده عمل کرده و کسبه این مجتمع بشدت مخالف توسعه و گسترش بازارچه جدید با توجه به شرایط اقتصادی و عدم ارائه خدمات کافی به مجتمع فعلی هستند. کسبه مجتمع در درجه اول خواستار باز شدن پارکینگ و نمازخانه ها و در درجه دوم خواستار بازنگری کلی در ایجاد و توسعه مجتمع و مراکز تجاری در جوار مجتمع فعلی هستند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد