تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت ۱۱:۰ بازدید: 806      نظرات: 0      کد مطلب: 7505
مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد:

اولین جشنواره اجراخوانی اندیشه مهاباد یک حرکت تاثیرگذار و راهی برای ارائه آثار ارزشمند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد، جشنواره اجراخوانی (نمایشنامه خوانی) اندیشه مهاباد یادواره زنده یاد ابراهیم تنهایی را یک حرکت تاثیر گذار و راهی برای ارائه آثار ارزشمند در آینده اعلام کرد.

بهرام قوی بنیه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: جشنواره اجراخوانی (نمایشنامه) مهاباد یک حرکت بسیار مفید و تاثیرگذار است و می طلبد یک سری قواعد تعریف شود که جشنواره از محدودیت خارج شود.

وی حضور متخصصان عرصه تئاتر را در این جشنواره از نقاط قوت آن برشمرد و افزود: آنچه برای من اهمیت داشت تحلیل آثار گروههای تئاتری و کارهای انجام شده از نظر جذب مخاطب است.

قوی بنیه در رابطه با آثار ارائه شده این جشنواره اظهار کرد: بیشتر آثار با ذوق و شوق و حس و حال خوبی ارائه شد و امیدوارم که در آینده، آثار با پیشینه مطالعاتی قوی برای تحلیل بیشتر و افزایش دانش ارائه شود تا بتوانند با آثار تئاتری جدی در جشنواره ها حضور یابند.

داور نخستین جشنواره اجراخوانی اندیشه با ارزنده خواندن برگزاری کارگاههای آموزشی در این جشنواره اظهار کرد: در هر محفل هنری ایجاد چنین کارگاههایی می تواند مثبت و تاثیر گذار باشد چرا که یکی از اولویت های جشنواره ها، بایستی تبادل اندیشه و تجربیات باشد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد در پایان ابراز امیدواری کرد در جشنواره های آتی تجربیات بهتر و موفق تری ارائه شود که به توسعه فکر، اندیشه و نوع نگاه متفاوتی  بیانجامد که تئاتر آنرا تبلیغ می کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد