تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۲۰:۳۵ بازدید: 2765      نظرات: 2      کد مطلب: 7503

تصادف مرگبار در محور بوکان_میاندوآب 4 کشته بر جای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز جمعه 21 اردیبهشت ماه فرمانده نیروی انتظامی بوکان از وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان میاندواب با 4 کشته و 3 زخمی خبر داد.
سرهنگ محبعلی در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان _ میاندوآب (پیچ ملالر) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی و پلیس راه در محل وقوع تصادف حضور یافت.
وی افزود: در تصادف فوتی امروز که در ۱۸ کیلومتری جاده( بوکان_ میاندوآب) مابین خودرو های سواری پژو ۴۰۵ و پژو پارس اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده ۴ نفر در دم فوت نمودند و ۳ نفر نیز مصدوم شدند.
سرهنگ محبعلی با اشاره به اینکه تعداد ۶ نفر در خودروی پژو پارس بودند گفت: راننده و ۳ نفر سرنشین خودروی پژو پارس در دم فوت نمودند و ۲ نفر از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده خودروی پژو ۴۰۵ نیز مصدوم هستند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.
وی ضمن ابراز همدردی با خانواده فوت شدگان و مصدومان عامل انسانی انحراف به چپ، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی پژو ۴۰۵ را عامل اصلی تصادف بعد از ظهر امروز در محوریاد شده اعلام نمود.
رئیس پلیس شهر بوکان با اعلام اینکه فوتی های تصادف از اعضای یک خانواده هستند، از هموطنان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی برداریم.
سرهنگ محبعلی خاطرنشان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز باز شاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۲/۲۱
خدا به عزیزانشون صبر بده خیلی سخته .
به خدا لزومی نداره این سرعت و سبقت های غیر مجاز که عاقبتش اینجوری بشه .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ابراهیم شیرخانی ۱۳۹۷/۲/۲۱
عالیه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد