تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۱۴:۳۰ بازدید: 1432      نظرات: 0      کد مطلب: 7499

اولین دانشگاه دیجیتال ایران در مهاباد افتتاح شد


بە گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە، روز پنجشنبە ٢٠ اردیبهشت‌ماه ۹۷ مراسم افتتاحییە اولین دانشگاه دیجیتال ایران با حضور معاون دفتر گسترش وزارت علوم و فناوری، برخی از چهرەهای دانشگاهی استان و شهرستان در ساختمان دانشگاه میعاد مهاباد برگزار شد.

سرپرست دانشگاه میعاد مهاباد و عضو هئیت علمی دانشگاه ارومیە در این مراسم گفت: دانشگاه میعاد از سال ٩١ با پذیرش حدود ١٧ دانشجو آغاز بە کار کرد کە اکنون با حضور بیش از ٢١٠٠ دانشجو و با ارائە ٣٠٠ واحد درسی در قالب ٢٥ رشتە، در فضایی بالغ بر ٣هزار متر مربع زیربنا بە فعالیت خود ادامە می‌دهد.

دکتر یوسفی‌اصل افزود: دانشگاه دیجیتال میعاد مهاباد دارای ١٦ کلاس دیجیتال با بهرەگیری از امکانات پیشرفتە دیجیتالی اعم از: پروژکتور، وایت‌برد دیجیتالی، امکانات ضبط، اینترنت پرسرعت، سیستم‌های رایانەای جهت استفادە دانشجویان و امکاناتی دیگر است کە در راه پیشرفت علم و دانش، قدم‌هایی استوار برداشتە و خواهد برداشت.  

در ادامە، قائم‌مقام دانشگاه میعاد مهاباد گفت: یکی از دلایل اصلی پیشرفت دانشگاه در چند سال اخیر، وجود همدلی و اتحاد میان هیئت موسس، امناء و دانشجویان دانشگاه است کە نظیر آن را در کمتر ارگانی می‌توان یافت.

دکتر یزدانفر در مورد اهداف دانشگاه گفت: تببین راه‌های ورود بە بازار کار و پرورش فارغ‌التحصیلانی متخصص از جملە اهدافی است کە مجموعە دانشگاه در راه رسیدن بە آن تلاش می‌کند.

در پایان مراسم و بعد از افتتاح دانشگاه، حضار از قسمت‌های مختلف دانشگاه دیجیتال بازدید کردند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد