تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۲۰:۱۵ بازدید: 513      نظرات: 1      کد مطلب: 1162

آغاز فعالیت مدرسه های فوتبال هیات و تربیت نوین در سقز


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه ، با صدور مجوز فعالیت مدارس فوتبال کردستان در آستانه اوقات فراغت؛ مدرسه های فوتبال سقز در هفته اول تیرماه فعالیت خود را آغاز می کنند.

پس از تأئیدیه اداره کل ورزش و جوانان و هیأت فوتبال استان در جهت پر کردن اوقات فراغت نونهالان و نوجوانان مدرسه های فوتبال سقز همزمان با مدارس فوتبال شهرهای استان در هفته اول تیرماه فعالیت خود را آغاز می کنند.

براین اساس این گزارش در روز 30 خرداد ماه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و هفته مبارزه با مواد مخدر افتتاحیه مدرسه فوتبال سقز با حضور رئیس هیات فوتبال، پیشکسوتان و اولیای شرکت کنندگان در زمین چمن تختی برگزار شد.

مدرسه های فوتبال با سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه یکی از راه‌کارهای دستگاه ورزش و جوانان و هیأت فوتبال استان برای رشد و توسعه این رشته ورزشی است که جدای از سرگرم کردن استعدادهای نهفته را بتوان شناسایی کرد.

مدرسه فوتبال هیات و تربیت نوین در شهرستان سقز همزمان با مدارس فوتبال استان کردستان با مربیان دارای کارت مربیگری، کار آموزش نونهالان و نوجوانانی را بدست گرفته اند و در راه اعتلای این رشته ورزشی پشتوانه سازی انجام خواهند داد و از هفته اول تیرماه فعالیت خود را آغاز می کنند

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ارمین ۱۳۹۷/۱۰/۴
این مدرسه فوتبال تستش چطور است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد