تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۳ شهريور ساعت ۱۷:۵۶ بازدید: 1926      نظرات: 0      کد مطلب: 1714

جسد یک فرد 39 ساله در میاندوآب کشف شد/قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب گفت: جسد ناپدید شده یک فرد 39 ساله در روستای قپچاق این شهرستان کشف شد. سرهنگ حسن شیخ نژاد اظهار کرد: حوالی ظهر امروز چهارشنبه اطلاع حاصل شد که جسد یک فرد 39 ساله در اطراف روستای قپچاق از توابع بخش مرحمت آباد شهرستان میاندوآب توسط افراد محلی کشف شده است.
وی ادامه داد: پس از بررسی های اولیه مشخص شد که خانواده مقتول دو روز پیش خبر مفقودی وی را به مراجع ذی صلاح اعلام کرده بودند که با پیدا شدن جسد، اقدامات اولیه برای کشف علت قتل یا خودکشی این فرد آغاز شد.
شیخ نژاد افزود: این رویداد در دستور کار پلیس قرار گرفت و قتل فرد نیز تایید شد.
وی اضافه کرد: پس از آن اقدامات شناسائی و دستگیری قاتل آغاز و با شگردهای پلیسی و سرنخ های به دست آمده، یک نفر مظنون در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب گفت: فرد دستگیر شده در بازجویی پلیس به قتل این فرد اعتراف کرد.
وی ادامه داد: از این فرد دستگیر شده یک قبضه اسلحه شکاری که با آن مقتول را به قتل رسانده بود، کشف شد.
وی علت این قتل را اختلاف شخصی بین قاتل و مقتول عنوان کرد و گفت: پس از تشکیل پرونده و برای سیر مراحل بعدی، قاتل تحویل مقامات قضائی شد
به گزارش ایرنا، از ابتدای سالجاری، پنج عضو یک خانواده در روستای بکتاش و دو نفر دیگر نیز 20 روز پیش در مقابل میدان میوه و تره بار میاندوآب به علت اختلافات شخصی و بر اثر شلیک گلوله به قتل رسیده اند.
این فرد هشتمین قربانی است که بر اثر اختلاف شخصی در این شهرستان به قتل می رسد و همه قاتلان با تلاش نیروهای انتظامی شهرستان میاندوآب در کوتاهترین زمان دستگیر و تحویل مقامات قضائی شده اند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 260 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

 

منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد