تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 2101      نظرات: 5      کد مطلب: 1684

طلای المپیک 2020 شرط ازدواج کیانوش رستمی!


پدر کیانوش رستمی گفت: فعلا با ازدواج کیانوش موافق نیستم و او بایدپس از گرفتن طلای المپیک 2020 توکیو به فکر زن گرفتن باشد! به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه به  نقل از ایسنا، خانواده کیانوش رستمی با حضور در فرودگاه امام خمینی منتظر آمدن این ورزشکار هستند و خواهر نیز با چشمانی اشکبار به پله‌های فرودگاه امام خمینی خیره شده‌ تا برادر افتخارآفرینش از راه برسد.

شمس‌الله رستمی پدر کیانوش درباره قهرمانی غرورآفرین فرزندش در المپیک ریو اظهار داشت: خیلی خوشحالم که کیانوش توانست مدال طلای المپیک را بگیرد و دل مردم را شاد کند. او خیلی سختی کشید و من هزاران مرتبه خدا را شکر می‌کنم.

پدر رستمی در پاسخ به این پرسش که قرار بود بعد از المپیک ریو شرایط ازدواج او را فراهم کنید و آیا این کار انجام خواهد شد گفت: خیر، کیانوش باید در المپیک بعدی نیز مدال طلا بگیرد تا با ازدواج او موافقت کنم و فعلا فکر زن گرفتن برای او نیستیم!

خواهر بزرگتر رستمی نیز بیان کرد: کیانوش پسر بسیار دلسوز و مهربانی است. او به تنهایی و بدون همراه تمرین کرد. واقعا سختی کشید و ما از اینکه توانست قهرمان شود بسیار خوشحالیم.

او ادامه داد: روزی که کیانوش مسابقه داشت به ما خیلی سخت گذشت و بسیار استرس داشتیم، اما خدا را شکر که در پایان توانست قهرمان شود و دل میلیون‌ها ایرانی و همشهریانش را شاد کند.

 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مهاباد سیتی ۱۳۹۵/۵/۳۱
بژی کورد
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیاوش ۱۳۹۵/۵/۳۱
بژی کورد
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۵/۳۰
ماهم تبریک میگویم و خیلی خیلی خوشحالیم
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۵/۳۰
قارمانی کورد
7
3
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۵/۳۰
بژی بو او کوره کورده ی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد