تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۵:۳۴ بازدید: 163      نظرات: 0      کد مطلب: 1157

گشایش چهاردهمین نمایشگاه قرآنی، کتب و محصولات فرهنگی در مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی هاژه، مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد از گشایش چهاردهمین نمایشگاه علوم قرآنی، کتب و محصولات فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز دوشنبه ۳۱خرداد ماه در سالن وحدت شهرداری مهاباد خبر داد.
چهاردهمین نمایشگاه علوم قرآنی، کتب و محصولات فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز دوشنبه ۳۱خرداد ماه در سالن وحدت شهرداری مهاباد با حضور امام جمعه این شهرستان و معاون سیاسی فرمانداری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح گردید.
 
در همین رابطه نیز مدرسی مدیر مسئول انتشارات ایمان و مجری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: در این نمایشگاه آثار و آموزه های دینی از جمله، قرآن مجید، رحل، پوستر، تابلوها با مضامین آیات و اسماء متبارکه، انواع کتب اهل سنت، احادیث تفسیری و کتاب های فقهی و بیش از ۲۰۰۰عنوان کتاب با تیراژ ٥۰۰۰جلد از ده ها ناشر برجسته که کتب ترجمه و تفسیر کردی نیز در میان آن وجود دارد، به نمایش گذاشته می شود.
 
در این نمایشگاه غرفه های عفاف و حجاب و کودک و نوجوان و همچنین عرضه محصولات کیف دستی و جیبی چرم به نمایش گذاشته شده است. مدرسی در ادامه اظهار داشت، قلم قرآن خوانی با صدای ۲۰قاری و ترجمه آن هم به زبان کوردی و هم به زبان فارسی از دیگر آثار عرضه شده در این نمایشگاه است.
 
شایان ذکر است که این نمایشگاه از ۳۱خرداد تا پایان ماه مبارک رمضان هر روز در دو شیفت عصر از ساعت ٥ تا هنگام افطار و شب از ساعت 30/10الی 30/12برای بازدید علاقمندان به نمایشگاه دایر می باشد و محصولات ارائه شده با تخفیف ۱۰الی ۲۰درصد تخفیف در سالن وحدت مهاباد بفروش می رسند.

 

 

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد