تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۱۸:۵۳ بازدید: 668      نظرات: 1      کد مطلب: 1650

نماینده نقده و اشنویه: دستگاه‌های مسئول در موارد لازم شفاف‌سازی و اطلاع رسانی کنند


نماینده مردم نقده در مجلس شورای اسلامی بر لزوم شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های مسئول در موارد مربوطه به آنها تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی هاژه، عبدالکریم حسین زاده اظهار کرد: همه ما باید شان تریبونی که در اختیار داریم را حفظ کنیم چرا که هر یک از تریبون‌ها شان و جایگاه خود را دارد به ویژه اینکه توهین از نظر اخلاق اسلامی و انسانی نیز محکوم و ناپسند است.

وی افزود:‌ البته همه ما می‌توانیم نقد خود را به شکل منصفانه مطرح کنیم یا اعتراضات خود را از طریق قانونی پیگیری کنیم اما نباید در اظهار نظرها مطالب توهین آمیزی را مطرح کنیم.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس یاد آور شد: طبق قانون مجلس وظیفه قانون گذاری، دولت وظیفه اجرای قانون و قوه قضاییه وظیفه برخورد با تخلفات قانونی را دارد و باید به عنوان یک قوه مستقل وظیفه خود را در حفظ و حراست از قانون به خوبی انجام دهد و در مواردی که جنبه‌ی عمومی دارد راسا ورود کند.

حسین‌زاده یاد آور شد: این که در صورت وقوع یک اتفاق دستگاه مربوطه سریعا  اطلاع رسانی لازم را انجام دهد و نسبت به شفاف سازی اقدام کند، کار خوب و دقیقی است و باید در همه شئونات تسری داده شود تا هم آبروی افراد حفظ شود و هم قانون خدشه دار نشود و هم برخورد قاطعانه دستگاه قضایی را نشان دهد.

منبع: خانه ملت
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

بی نام ۱۳۹۵/۶/۲
بهتره ازخود شما شفاف سازی رو شروع کنیم.
بگو تاالان چه گلی بر سر مردم حوزه انتخابیه ات زده ای؟؟؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد