تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۸ ارديبهشت ساعت ۱۵:۴۲ بازدید: 585      نظرات: 0      کد مطلب: 6464

طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف گل در مهاباد افتتاح شد


بە گزارش پایگاە خبری _ تحلیلی هاژە رییس سازمان بهزیستی مهاباد از اجرای 2 روزە طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف گل در مهاباد خبر داد.
یوسفی در این رابطه به خبرنگار هاژه گفت: این طرح یک طرح سراسری است که در سطح استان آذربایجان غربی فقط در شهرستان‌های مهاباد و خوی اجرا می شود.
وی در مورد اجرای این طرح افزود: طرح کارزار در خصوص آشنایی عموم مردم با مواد مخدر گل است که از تاریخ 9 _ 8 اردیبهشت ماە در سطح شهر مهاباد اجرا می شود.
رییس سازمان بهزیستی مهاباد در مورد تعداد پایگاه‌های سیار سطح شهر بە خبرنگار هاژە گفت: تعداد چهار چادر در حیاط بیمارستان، میدان ملاجامی، میدان شهرداری، دانشگاه  آزاد اسلامی از صبح تا بعدازظهر جهت ارائه مشاوره به مراجعه کنندگان ایجاد شده‌ اند کە علاوه بر وجود این چهار پایگاه سیار، یک نمایشگاه از مضرات مصرف گل برای آشنایی بیشتر شهروندان هم در داخل بیمارستان دایر شده است.
یوسفی هدف از اجرای این طرح را آشنا کردن و آگاه‌سازی شهروندان عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه عده‌ای بر این باورند که گل اعتیادآور نیست و این در حالی است که مصرف گل از مصرف شیشه هم خطرناکتر است و ما با اجرای این طرح در قالب بروشور و مشاور کارشناسان حاضر در پایگاه در قالب دیدار چهره به چهره آنها را از این باور غلط و مضرات مصرف آن آگاه می سازیم.
وی در خاتمه افزود: این طرح با همکاری سازمان بهزیستی، تشکلهای غیردولتی، پایگاههای سلامت حاشیه شهر و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر اجرا می‌گردد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد