تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۸ ارديبهشت ساعت ۹:۲۸ بازدید: 608      نظرات: 0      کد مطلب: 6461

شکایت مجدد وکیل مدافع دختران شین آبادی برای هزینه‌های درمانی


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، حسین احمدی نیاز وکیل مدافع دختران شین آباد  گفت: شش سال از آتش سوزی مدرسه انقلاب اسلامی شین آباد در پیرانشهر می گذرد  و دختران مصدوم این مدرسه تاکنون بالغ بر سیصد بار تحت عمل جراحی قرار گرفته اند که این تیغ جراحی پیکرهای نحیف آنان را دچار صدمات جبران ناپذیری کرده است.
وی افزود:: بر این مبنا وفق اصول سوم، هشتم، نوزدهم، بیست و دوم و سی و چهارم قانون اساسی و مقررات قانون مجازات و قانون آیین دادرسی کیفری در دادسرای پیرانشهر علیه وزارت آموزش و پرورش به عنوان مسبب و مسئول این حادثه اقامه دعوی کرده‌ام  و خواستار احتساب دیه، ارش و خسارات وارده در این شش سال بر دختران شین آباد شده ام.
احمدی نیاز تصریح کرد: دختران شین آباد دنبال صدقه نیستند بلکه خواستار احقاق حق و حقوق قانونی خود هستند و آنها پیگیر زیبایی معصوم دخترانه خود هستند که در یک مدرسه غیر استاندارد آتش گرفت. این دختران زمانی که شادی و خنده حق آنان بود، درد و ناله و رنج تیغ جراحی را کشیده‌اند و اکنون دولت  باید صدمات را احتساب و پرداخت کند.
وکیل مدافع دختران شین آبادی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر در شین آباد مستقر شده‌ام تا اقدامات قانونی قضایی مقتضی را ا نجام دهم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد