تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت ساعت ۱۵:۳۹ بازدید: 937      نظرات: 0      کد مطلب: 6424

انهدام باند توزیع مواد مخدر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز شنبه 1 اردیبهشت ماه، فرمانده انتظامی مهاباد از انهدام باند 3 نفره تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 3 کیلو 410 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقدار 1 و نیم لیتر مشروب الکی دست ساز در اطراف مهاباد خبر داد.

سرهنگ ظهیریان در این ارتباط در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر فعالیت باندی سه نفره در سطح شهرستان و انتقال مواد مخدر سنتی از شهرستان های مجاور به این شهرستان و جاسازی این مواد در خانه باغ های اطراف شهرستان و توزیع بین خرده فروشان و معتادین، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با فعال نمودن منابع خبری و استفاده از تجهیزات فنی و بروز پلیس، تعداد سه نفر در این خصوص شناسایی و در نهایت با کار اطلاعاتی صورت گرفته خودروی متهمین در محور مواصلاتی تعقیب و پس از انتقال مواد به خانه باغی در حوزه استحفاظی با هماهنگی قضایی بعمل آمده، در یک عملیات غافلگیرانه باند 3 نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در محل دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: در این عملیات مقدار 3 کیلو 410 گرم مواد مخدر ار نوع تریاک و یک دستگاه ترازوی توزین دیجیتال و مقدار یک و نیم لیتر مشروب الکلی دست ساز کشف و ضبط  شد.

سرهنگ ظهریان اضافه کرد: در این عملیات 3 نفر متهم اصلی دستگیر و همچنین یک دستگاه خودروی سمند مورد استفاده متهمین توقیف و به مقر پلیس انتقال داده شد و در این راستا پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل گردید. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد