تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين ساعت ۱۰:۳۸ بازدید: 932      نظرات: 0      کد مطلب: 6420

شهردار مهاباد به دیدار انجمن هنرهای نمایشی، ادبی و سینمای جوانان رفت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 30 فروردین ماه 97 نشست صمیمی شهردار مهاباد با انجمن هنرهای نمایشی، انجمن ادبی و انجمن سینمای جوانان با حضور نمایندگانی از هنرمندان و ادیبان در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار گردید.

در این دیدار نمایندگان و مسئولین هر کدام از انجمن ها به بیان مشکلات خود پرداخته و راهکارهایی را در جهت حل معضلات ارایه نمودند.

سخنرانان ضمن تاکید بر اینکه شهرداری به عنوان همکار و همیار فرهنگی ضمن آماده سازی بسترها و توجه به برخی کمبودها و نیازها، الویت فعالیت های فرهنگی خویش را بر فوریت زیرساخت های فرهنگی نظیر سالن های تخصصی و درخور و شایسته شهرستان مهاباد معطوف دارد چرا که وضعیت کنونی نه تنها جوابگوی نیازهای فعلی نیست بلکه ممکن است در سالهای نه چندان دور موجب بحرانهای اساسی در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان شود.

هنرمندان و ادیبان ضمن تشکر و سپاسگزاری از تمام زحمات صورت گرفته از طرف شورا و شهرداری مهاباد در این دوره و ادوار قبل تلاش و پیگیری های آنان را در جهت زدودن محرومیت فرهنگی شهرستان مهاباد شایسته تقدیر دانستند.

شهردار مهاباد اظهار کرد: به خوبی بر مشکلات واقف هستم و شهرداری نیز ضمن پایبندی بر ضوابط و چارچوب ها فعالیت های فرهنگی خود را متوقف نخواهد کرد.

دکتر کامران علیزاده آذر اضافه کرد: با هماهنگی و جلسات مکرر بایستی مشکلات را دسته بندی کرد و برای رفع آنان نیز بر اساس برنامه‌ای جامع برای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت حرکت نماییم.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد