تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۸:۳۸ بازدید: 208      نظرات: 0      کد مطلب: 1153

صدور مجوز مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه؛ مجتمع آموزش عالی سلامت مهاباد با پیگیری های قائم مقام وزیر و ریاست دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در دویست و پنجاه و سومین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در اردیبهشت ماه در محل وزارت بهداشت برگزار شد توسط مقام عالی وزارت بهداشت دکتر قاضی زاده هاشمی با راه اندازی این مجتمع موافقت و مجوز آن صادر شد.

یاد آور می شود از سال 66 احداث دانشکده پیراپزشکی در شهرستان مهاباد کلید خورد که بعد از سالها راکد ماندن، پروژه از خردادماه 92 با اعتبار 10 میلیارد و پانصد میلیون ریال به نام دانشکده ادبیات و علوم انسانی شروع به کار نمود. این پروژه در بلوار پرستار و در منطقه پشت تپ واقع شده است در نهایت بعد از مکاتبات و پیگیری های مکرر مسئولین شهرستانی و دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجانغربی مجوز مجتمع آموزش عالی سلامت اخذ گردید.

این مجتمع با رشد فیزیکی بالای 90 درصد در حال احداث می باشد و در آینده نزدیک کار ساخت آن به اتمام خواهد رسید و در صورت تامین اعتبارات لازم جهت تکمیل زیرساخت های این مجتمع در سالتحصیلی 95-96 آماده پذیرش دانشجو می شود.

مجتمع آموزش عالی سلامت مهاباد در دو طبقه و با زیربنای 6 هزار و ۷۰۷مترمربع احداث شده که شامل بخش هایی چون سالن اجتماعات، ۱۵اتاق ویژه اساتید، ۱۰کلاس درس، سالن مطالعه و مخزن کتاب، انتشارات، بوفه، امور اداری، آموزشی و مالی ، انبار، سایت رایانه، نمازخانه و اتاق پروژکتور است.

.

گزارش: باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد