تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين ساعت ۱۷:۴۸ بازدید: 1652      نظرات: 0      کد مطلب: 6390

دستگیری سارق 15 میلیارد ریالی طلا و زیور آلات منازل مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز دوشنبه 20 فروردین ماه، فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری سارق طلا، زیور آلات، وجوه نقد و اشیاء قیمتی منازل مهاباد خبر داد. 

سرهنگ رضا ظهیریان اظهار کرد: در پی افزایش سرقت منازل در سطح شهرستان مهاباد، مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری دلایل و مدارک مبنی بر حرفه ای بودن سارق، با انجام تحقیقات گسترده و عملیات میدانی نهایتاً سارق با هویت معلوم در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی شد.

وی افزود: سارق توسط پلیس های انتظامی نیز تحت تعقیب بوده و با رد زنی های مداوم و با بکارگیری چند اکیپ زبده از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت مهاباد، نهایتاً سارق در مخفیگاه خود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر گردید.

فرمانده انتظامی مهاباد تصریح کرد: در بازجویی های فنی انجام شده از سارق، وی به 65 فقره سرقت منزل عمدتاً شامل سرقت طلا، زیورآلات، وجوه نقد و اشیاء قیمتی به ارزش 15 میلیارد ریال(معادل 1.5 میلیارد تومان) اعتراف نمود.

وی ادامه داد: در این خصوص یک نفر مالخر هم توسط سارق اعتراف و نامبرده نیز شناسایی، دستگیر و به بزه ارتکابی اعتراف کرده که اقلام سرقتی را بصورت زیر قیمت از سارق خریده و بفروش رسانده است که وی نیز تحویل مراجع قضایی گردید. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد