تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۱ فروردين ساعت ۱۹:۵۳ بازدید: 879      نظرات: 0      کد مطلب: 6372

برترین های جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره معرفی شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، جشنواره منطقه ای نمایش های طنز دیواندره با معرفی نفرات برتر در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری به پایان رسید.

هیئت داوران چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره متشکل از فارس باقری، یوسف باپیری و رفیق نصرتی نفرات برتر را به شرح زیر اعلام کردند.

در بخش پوستر و بروشور؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به فاتح عیسی زاده برای کار گاوهای که یک هدف بزرگ داشتند تعلق گرفت.

در بخش موسیقی؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی را احمد جعفری برای نمایش مرغ باغ هپروت از ایلام دریافت کرد.

در بخش طراحی لباس؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهار لطافتیان برای نمایش علی مردان خان از سنندج رسید.

در بخش دکور و صحنه؛ جایزه جشنواره به محمد اسمعیل بیگی برای نمایش مرغ باغ هپروت از ایلام تعلق گرفت.

در بخش بازیگری مرد؛ لوح تقدیر به طور مشترک به فردین قادری برای نمایش  علی مردان خان  از سنندج، محمد شاه حسینی از ایلام و اسماعیل محمودی با نمایش گودو می آید از دیواندره و میلاد زنگنه با نمایش فردهای منحصر به فرد از تویسرکان با رأی هیئت داوران تعلق گرفت.

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به نیما ایمان زاده برای نمایش علی مردان خان از سنندج اهدا شد.

در بخش بازیگر زن؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به مرجان آقا نوری برای نمایش فردهای منحصر به فرد و فاطمه محمدیان شمالی برای نمایش مرغ باغ هپروت اهدا شد.

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن به پگاه معصومی برای نمایش موش کجا گربه کجا و پریسا قلی پور برای نمایش علی مردان خان از سنندج رسید.

در بخش نمایشنامه؛ لوح و جایزه نقدی به سجاد طهماسبی برای نمایش فردهای منحصر به فرد و تندیس و دیپلم افتخار به ناصح کامکاری برای نمایش مرغ باغ هپروت از ایلام اهدا گردید.

در بخش کارگردانی؛ لوح تقدیر به نرگس بهمنی برای نمایش بستنی داغ از دیواندره، فاطمه محمدیان برای نمایش مرغ باغ هپروت از ایلام رسید.

 تندیس و دیپلم افتخار بخش کارگردانی به میلاد زنگنه برای نمایش فردهای منحصر به فرد و عبید رستمی برای نمایش علی مردان خان از سنندج تعلق گرفت.

چهارمین جشنواره منطقه ای نمایش های طنز دیواندره با حضور استان های کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، لرستان و آذربایجان غربی ۹۷ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری دیواندره برگزار شد.

این جشنواره با همکاری فرمانداری شهرستان دیواندره، اداره کل فرهنگ و ارشاد کردستان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره و انجمن نمایش شهرستان در چهار روز برگزار و با معرفی نفرات برتر در سالن مجتمع فرهنگی دیواندره بکار خود پایان داد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد