تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۲۲ مرداد ساعت ۱۷:۱۱ بازدید: 2849      نظرات: 3      کد مطلب: 1627

عامل انتشار عکس های خصوصی یک زن در فضای مجازی دستگیر شد


  فرمانده نیروی انتظامی بانه اعلام کرد: عامل انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی یک زن در فضای مجازی، در بانه دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، سرهنگ فرزاد کریمی شامگاه پنجشنبه 21 مردادماه گفت: صبح امروز فردی که تصاویر خصوصی یک زن را در فضای مجازی منتشر می کرد توسط پلیس فتای شهرستان بانه دستیگیر شد.
وی افزود: در پی شکایت یک شهروند مبنی بر انتشار فیلم و عکس های خصوصی و خانوادگیش در تلگرام، رسیدگی و پیگیری این موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
او اظهار کرد: ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیقات گسترده، متهم را شناسایی و پس از اخذ مجوز از مقام قضایی او را دستگیر کردند.
سرهنگ کریمی گفت: متهم ابتدا منکر اعمال خود شد اما در نهایت به کرده خود اعتراف کرد.
وی افزود: متهم اعتراف کرد هنگام خرید کالا از بازار با خانمی که از اخلاق شوهرش ناراضی بوده آشنا شده و نارضایتی از اخلاق در زندگی زناشویی، بهانه ای برای ارتباط بیشتر وی شده است.
فرمانده انتظامی بانه گفت: رابطه این متهم و خانم، سبب شده که ارتباط انها در فضای مجازی بیشتر و تصاویر خصوصی این زن از طریق 'تلگرام' به دست متهم برسد.
سرهنگی کریمی افزود: این متهم در ادامه اعترافات خود گفته به خاطر اینکه این خانم در برابر خواسته های وی تسلیم نشده تصاویر خصوصی وی را در گروه های مجازی، منتشر کرده و از کرده خود پشیمان است.
وی اظهار کرد: پس از تشکیل پرونده مقدماتی، متهم تحویل مراجع قضایی شد.
سرهنگ کریمی از کاربران فضای مجازی خواست عکس های شخصی خود را در سایت های عمومی، تلفن همراه و تجهیزات الکترونیکی دوستان خود قرار ندهند چراکه ممکن است بین افرادی که رابطه دوستی یا کاری با هم دارند اختلافاتی پیش بیاید و تصاویر خصوصی همدیگر را در فضاهای مجازی منتشر کنند.
بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

 

 منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۵/۲۶
گناه زنه را هم نشوييد.زنان بي عفت حقشان است
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلبمان ۱۳۹۵/۵/۲۲
بزارید تو زندان انقدر بماند تا دیگران عبرت بگیرن این مرد کثیف است زندگی زن برای اخر زندگی ناامید کرده سپاس برای نیروی انتظامی وقاضی محترم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید ۱۳۹۵/۵/۲۲
لعنت به همچنین آدم های پست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد