تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۰ فروردين ساعت ۲۳:۷ بازدید: 424      نظرات: 1      کد مطلب: 6368

برگزاری نشست تخصصی فرصتهای نمایشنامه نویسی کوردی


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نشست تخصصی هم اندیشی پیرامون چالشها و فرصتهای نمایشنامه نویسی کردی با حضور هنرمندان پیشکسوت وفعالان تئاتر کردی بوکان مهاباد وارومیه  برگزار شد .

همزمان با روزهای شروع سال جدید اعضای شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کردی با جمعی از هنرمندان وپیشکسوتان وفعالان تئاتر کردی ارومیه ومهاباد در روز جمعه دهم فروردین ماه نشست مشترک برگزار کردند .
در این نشست که به منظور بهره گیری از تجارب ومشاوره  فعالان تئاتری کردی برگزار شد هنرمندان به بیان نقطه نظرات ودیدگاههای خود پرداختند وچالشها وموانع وفرصتهای نمایشنامه نویسی کردی را بررسی وبه بحث وتبادل نظر  گذاشتند .  
گفتنی است این نشست درادامه سلسله نشستهای دبیرخانه نمایشنامه نویسی کردی که با اهالی فرهنگ وهنر برگزار می کند بوده وبزودی نشستها ادامه خواهند داشت .
در این نشست که با حضور چهرەهایی چون مناف ایرانپناه، رحیم نقده، امید پیروی اسلام، بختیار پنجەای، امید خاکپور و ابراهیم ابراهیمی از مهاباد و رسول بانگین، عزیز نعمتی و جعفر پاکنیا از ارومیه و اعضای شورای سیاستگذاری مرکب از خالد حیدری، رضا شامی، اسعد آسیابان، عبدالرحمان عزیزی و رحیم عبدالرحیم زاده وشورش تباک  برگزار شد، حاضران در جلسه ضمن اعلام حمایت قاطع از این حرکت ضروری بر لزوم تداوم آن در دورەهای بعد تاکید کرده و پیشنهاداتی نیز در راستای برگزاری بهتر جشنواره ارائه دادند.
عکس: شورش تاباکارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید پیروی ۱۳۹۷/۱/۱۱
این خبرها عکس های متنوع داره شما تنها عکسهای دلخواە خودتون رو میذارید که برخی از آقایان که نزد شما محبوبترن داخلش باشه...این چند بارە که اتفاق میوفته...براتون متاسفم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد