تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۹ فروردين ساعت ۱۲:۵۴ بازدید: 335      نظرات: 0      کد مطلب: 6362

از بازارچه ها و محل های طرح تنظیم کالا و میوه مهاباد بازدید شد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز پنجشنبە 9 فروردین ماە فرماندار و برخی مسئولین شهرستان از انبار تعاون روستایی، برخی مراکز توزیع میوە و بازارچە های مهاباد بازدید کردند.
فرماندار مهاباد در این بازدید از مسئولان توزیع کنندە میوه و دیگر کالاهای تنظیم بازار خواست، در راستای رفاه بیشتر شهروندان و مصرف کنندگان محل های توزیع میوه و کالا را در سطح شهر افزایش دهند. 
دکتر شجاعی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی که گریبانگیر مردم شده است، باید سعی شود تا حد امکان کالاها و خدمات اساسی مورد نیاز تامین و با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد. 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد نیز اظهار کرد: طرح نظارت کالا و خدمات ویژه نوروز تا آخر فروردین ماه ادامه دارد و در راستای تنظیم بازار در ایام نوروز تا کنون 51 تن پرتقال، 11.5 تن سیب و 93 تن برنج در برخی از فروشگاە ها و محل های از پیش تعبیە شدە در سطح شهر توزیع شده است. 
مسئول واحد بازرسی اصناف مهاباد گفت: طرح ویژه نظارتی در دو حوزه کالا(اقلام غذایی، خوراکی، پوشاک، کیف و کفش) و خدمات(رستوران ها، غذا خوری ها، خدمات خودرو) از 15 بهمن سال گذشته آغاز و تا 30 فروردین ماە جاری ادامە خواهد داشت.
شریف زادە افزود: برای دریافت شکایت مردمی در روزهای غیر تعطیل یک نفر بازرس از ساعت 16 الی 19 عصر در ستاد خبری 124 و دو بازرس نیز در سطح شهرستان مستقر و در روزهای تعطیل نیز همین تعداد بازرس از ساعت 9:30 صبح الی 13:30 بعدازظهر در ستاد خبری 124 و سطح شهرستان، آماده رسیدگی به شکایات مردمی هستند. 
وی خاطرنشان کرد: بە صورت ویژه در هنگام توزیع میوه و دیگر کالاهای طرح تنظیم بازار، یک نفر بازرس برای نظارت بر چگونگی توزیع در محل های تعبیه شده مستقر می شود و تاکنون 8 پرونده تخلف مربوط به توزیع کنندگان طرح تنظیم بازار میوه تشکیل شده است. 
عکس: یونس جلفایی آذرارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد