تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ فروردين ساعت ۱۸:۵۴ بازدید: 500      نظرات: 3      کد مطلب: 6358

اجرای تور رایگان مهاباد گردی برای گردشگران و مسافران


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 8 فرودین ماه رئیس میراث فرهنگی مهاباد از اجرای تور مهاباد گردی رایگان با اتوبوس گردشگری جهت رفاه بیشتر مهمانان و گردشگران خبر داد.
دکتر شهابی اظهار کرد: این طرح در راستای آسایش بهتر مسافران و گردشگران از 2 فروردین ماه آغاز و تا آخر ایام نوروز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: استفاده از اتوبوس گردشگری صرفا مختص فرهنگیان نیست و کلیه شهروندان و مسافران و گردشگران می توانند از این برنامه بهره مند باشند، در این راستا دو ایستگاه مقابل دبیرستان امین الاسلام واقع در خیابان باغ اسماعیل آقا در ساعت 10 صبح و در میدان شهرداری ساعت 10 و نیم صبح پیش بینی شده است. 
رئیس میراث فرهنگی مهاباد تصریح کرد: این طرح با همکاری شهرداری، اتوبوسرانی و میراث فرهنگی با حضور 20 داوطلب راهنمای گردشگری اجرا و تاکنون حدود 1000 نفر گردشگر و مسافر را به مکان های دیدنی و آثار تاریخی مهاباد از جمله موزه ماموستا هیمن، موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول، مسجد جامع، کاروانسرای سیمون، بازار سنتی مهاباد، نمایشگاه هه وارگه، سد مهاباد، استراحتگاه و سیاه چادر واقع در بالاتر از پارک ملت جنب شهربازی و نمایشگاه و بازارچه سوغات و صنایع دستی منتقل کرده است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ایناز ۱۳۹۷/۱/۱۰
عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱/۱۰
عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهناز ۱۳۹۷/۱/۸
با سلام.
با تمام احترامی که برای جناب شهابی و دت اندرکاران قائلم ولی این طرح تور رایگان مهاباد گردی بسیار کار اشتباهی هستش. من جنبه ی منفی کار رو به شخصه دیدم، اینکه واقعا ارزش کار پایین اومده و زیر سوال میره. درستش این بود هزینه ای هرچند کم ولی باید گرفته میشد. و میتونست برای سنین پایین حالا برای کسایی که بچه همراهشونه رایگان باشه.
با تشکر

نظر خود را براي ما ارسال كنيد