تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ فروردين ساعت ۱۶:۵۰ بازدید: 2287      نظرات: 2      کد مطلب: 6330

اختلاف زن و شوهر در سیروان، به مرگ زن انجامید


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی سیروان گفت: اختلاف بین زن و شوهر در این شهرستان حادثه آفرید و موجب مرگ زن و مصدومیت شدید شوهر شد.

سرهنگ بهروز آزادی اظهار کرد: روز گذشته برابر اعلام پلیس 110 یک مورد قتل با اسلحه گرم در روستای 'کله شیر' از توابع شهرستان سیروان در استان ایلام گزارش شد که بلافاصله مأموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: برابر بررسی های پلیس مشخص شد که اختلاف خانوادگی بین زن و شوهر موجب شده است که شوهر با اسلحه گرم همسر خود را به قتل رسانده و با همان اسلحه نیز اقدام به خودزنی کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان سیروان با بیان اینکه اوضاع تحت کنترل پلیس است، تاکید کرد: قاتل که خود نیز اقدام به خودزنی کرده بود به علت شدت جراحات وارده بلافاصله با بالگرد به مراکز درمانی انتقال یافت و حال وی نیز وخیم گزارش شده است.
سرهنگ آزادی گفت: در آستانه سال نو و بهار طبیعت شایسته است که مردم با دقت بیشتری خشم خود فائق آیند تا حوادث ناگوار این چنینی به وجود نیاید.
منبع: ایرنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مهابادیم ۱۳۹۷/۱/۳
باید قوانین سختگیرانه تری برای مالکیت سلاح وضع بشه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱/۲
براستی ‌اختلافات زناشویی.‌و عدم مهارت کنترل خشم..ونادانی زوجین وناتوانی همسر داری... و.....الان مشکل افرین شدن ...بیایید واقع بینانه تر با خود وخانوادی خود رفتار کنیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد