تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۱۱:۲۵ بازدید: 856      نظرات: 0      کد مطلب: 6307

اولین همایش تجلیل از ملی پوشان مهاباد برگزار گردید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، اولین همایش تجلیل از ملی پوشان مهاباد با تجلیل از ملی پوشان، قهرمانان، داوران و فعالان عرصه ورزش در مهاباد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این مراسم از 27 نفر ملی پوش و قهرمان  که در عرصه بین المللی و ملی برای مهاباد افتخار آفرینی کرده اند با اهدای تندیس همایش تجلیل شد.

قرنی مصطفی پور افزود این مدال آوران در رشته های مختلف برای شهرستان، استان و حتی کشور مدال کسب کرده اند و در حال حاضر بیش به 10 ورزشکار و مربی مهاباد در رقابتهای بین الملی حضور دارند.

وی با اشاره به کسب 1276 مقام بین المللی، کشوری و استانی اظهار کرد: ورزشکاران مهابادی در عرصه بین المللی موفق به کسب 10 مقام و در عرصه کشوری موفق به کسب 264 مقام در رده انفرادی و 32 مقام در رده تیمی شده اند، همچنین مقام های استانی کسب شده توسط ورزشکاران مهابادی در بخش انفرادی استانی 866 و در بخش تیمی به 104 مقام می رسد که نشان از پتانسیل بالای جوانان مهابادی در ورزش است.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه از برگزاری نزدیک به 150 مسابقه ورزشی کشوری و استانی در شهر مهاباد و اعزام 294 ورزشکار به رقابتهای بین المللی، کشوری و استانی خبر داد و گفت: شمار بالای ورزشکاران در مهاباد که 11 هزار نفر از آنها بصورت سازمان یافته در حال فعالیت می باشد یکی از دلایل کسب موفقیت و پرورش جوانان با استعداد می باشد.

مصطفی پور با پیش بینی افزایش ورزشکاران سازمان یافته در سال جدید به 12 هزار نفر تاکید کرد: زیرساختهای ورزشی در شهرستان باید افزایش یابد و این امر نیز حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان را می طلبد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان استان، نماینده مردم مهاباد در مجلس و مسئولان شهرستان اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته شاهد افزایش سرانه ورزشی شهرستان و شروع بازسازی زیر ساختهای شهر از جمله استادیوم با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان بوده ایم و امیدواریم که این روند کماکان ادامه داشته باشد.

در این مراسم از برگزار کنندگان و عوامل اجرایی این همایش و مسئولانی استانی و شهرستان تجلیل به عمل آمد و پایان مراسم با اجرای موسیقی اهدای لوح تقدیر به فعالان ورزشی، مربیان، داوران و ورزشکاران شهرستان همراه بود.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد