تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۸ اسفند ساعت ۱۱:۵۸ بازدید: 1526      نظرات: 0      کد مطلب: 6249

نفرات برتر نهمین جشنواره بیت و حیران سردشت انتخاب شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز جمعه 18 اسفندماه دبیر نهمین جشنواره بیت و حیران سردشت از انتخاب نفرات برتر جشنواره در بخش های مختلف خبر داد.
کاوه حیاک در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در بخش بیت، محمدامین رسولی از سردشت، در حیران ابوبکر آذر رو از پیرانشهر و در بخش مقام حسین ولی نژاد از شیروان رتبه های اول را کسب کردند.
وی افزود: در سازهای بادی، بابک قلی زاده از مرودشت، در سازهای زهی نیما پرتونیا از سنندج، در سازهای کوپه ای مختار زند سلیمی از سنندج و در دو نوازی نیز مژگان میرسیدی و مژده میرسیدی از بوکان حائز رتبه های اول شدند. 
دبیر نهمین جشنواره بیت و حیران سردشت تصریح کرد: در بخش گروه نوازی، گروه دنیز به سرپرستی بهمن صبوری از بناب، گروه کردکوب به سرپرستی رضا صلواتی از سقز، گروه دالاهو به سرپرستی هوشنگ امیریان از سرپل ذهاب به ترتیب رتبه های اول تا سوم را در این بخش به دست آوردند.
حیاک ادامه داد: در بخش پیشکسوتان نیز از رضا محمدی و رضا راشد از خراسان شمالی، احمد سرکوهی از خراسان رضوی، نبات علی علیزاده از ارومیه، رسول احمدی از مهاباد، خضر قادری، محمدامین یوسفی آذر و احمد منده از سردشت و رضا الله داد از اصفهان قدردانی گردید. 
وی اضافه کرد: لوح سپاس جشنواره نیز به آقایان و خانم ها، آرام ساعد پناه، رامین غیوری، سیمین غیوری، لبینا شریعتی، ژوان فاطمیان، اسمر محمدیان، سحر عبداله پور، گه شین حمزه، رویا ابراهیمی، نادیا محمدنژاد و میدیا خضری اهدا گردید.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در این جشنواره حسن مستجابی فرد از میرآباد سردشت در بخش آواز و مقام به عنوان پدیده جشنواره معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
عکس: پولا آغاز


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد