تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۳:۲۷ بازدید: 458      نظرات: 0      کد مطلب: 1560

پرسپولیس حاجی خوش به داور مسابقه باخت!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز جمعه 8 مردادماه در ادامه بازیهای لیگ برتر استان آذربایجان غربی دو تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد و شهرداری محمدیار در ورزشگاه آزادی مهاباد راس ساعت 17 به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم پرسپولیس حاجی خوش نتیجه بازی را 2 به 1 به شهرداری محمدیار واگذار کرد.مختاری فر مربی تیم حاجی خوش در گفتگو با خبرنگار ورزشی هاژه اظهار داشت: علی رغم اینکه در سی دقیقه اول بازی تیم ما بسیار خوب ظاهر شد، داور مسابقه با نگرفتن پنالتی که حق ما بود و به دنبال آن گل خوردن تیم، بازیکنان ما تا حدودی روحیه شان را از دست دادند ولی در بازیهای بعدی جهت دریافت نتیجه مطلوب تلاش خواهیم کرد.
مختاری فر همچنین افزود: تیم ما با مشکلات فراوانی دست پنجه نرم می کند، متاسفانه از نظر مالی به شدت دارای مشکل هستیم و همین امر باعث شده با کمبود بازیکن مواجه شویم. عدم برخورداری از سرویس ایاب و ذهاب، خرید اساسی ترین مایحتاج بازیکنان و نهار آنها در شهرستانهای محل بازی و... از مهمترین آنها به شمار می آیند.
وی در پایان از تمام مردم ورزش دوست مهاباد و مسئولین خواست ضمن حمایت از تیم های ورزشی زمینه رشد و پیشرفت آنها را فراهم آورند.
هم اکنون ارومیه جوان با 3 بازی و دو برد با تفاضل گل بیشتر در صدر جدول و پرسپولیس حاجی خوش با 3 بازی 1 مساوی و 2 باخت در قعر جدول لیگ برتر استانی قرار دارد.

عکس: سامان امیری
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد