تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۴۳ بازدید: 379      نظرات: 0      کد مطلب: 1145

قاضی پور نماینده جنجالی ارومیه در میان تجمع اعتراضی آبی های خشمگین پایتخت

بنا به گزارش خبرنگار پارلمانی هاژه در تهران، امروز دوشنبه 24 خرداد ماه جمعی از هواداران تیم فوتبال استقلال تهران مقابل درب شمال شرقی مجلس شورای اسلامی دست به تجمع اعتراضی زدند و خواهان استیضاح وزیر ورزش و جوانان شدند.


طرفدارن تیم استقلال تهران با در دست داشتن پلاکارد و دست نوشته و پرچم تیم خود جلو درب مجلس شورای اسلامی تجمع کرده وبا سر دادن شعار "وزیر پرسپولیسی استیضاح استیضاح" خواستار رسیدگی فوری و شفاف سازی نمایندگان تهران در این رابطه شدند.

در این میان نماینده جنجالی ارومیه نادر قاضی پور بجای نمایندگان تهران بر صندلی بالا رفته و در میان تحصن کنندگان به سخنرانی پرداختند و در بدو سخنان خود با اشاره به اینکه ایشان نماینده ارومیه هستند و جهت پاسخگویی به هواداران تیم استقلال تهران به جمع آنها آمده است که این امر به اعتراض شدید هواداران تیم استقلال مواجه شد.

وی با بیان اینکه در اولین فرصت ممکن صدای هواداران تیم استقلال را به گوش وزیر خواهد رساند، خواستار پاسخگویی وزیر ورزش و جوانان در این رابطه خواهد شد. قاضی پور در بخش دیگری از سخنان خود افزود، یک وزیر ورزش باید بدون در نظر گرفتن علایق شخصی از طرفداری کردن از تیم خاصی خودداری نماید، که این جملات با تشویق هوادران استقلال همراه بود.

طرفداران تیم استقلال تهران به روند نقل و انتقالات تیم ها معترض و وزیر را به طرفداری از تیم پرسپولیس در این نقل و انتقالات متهم کردند. بعد از پیوستن وحید امیری به پرسپولیس این اتهامات و هجمه ها بیشتر شد و کار به جایی رسید که امروز هواداران استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی حاضر شده و علیه وزیر ورزش شعار دادند.

شایان ذکر است که خبرنگار پارلمانی هاژه از سخنرانی آقای قاضی پور با تحصن کنندگان در مقابل مجلس شورای اسلامی تصاویری گرفته بود که دوربین و وسایل فیلمبرداری ایشان توسط نیروهای امنیتی حاضر در محل ضبط و پاکسازی گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد