تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ مرداد ساعت ۱۲:۵۵ بازدید: 239      نظرات: 0      کد مطلب: 1546

اهدای 300 جلد کتاب به کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 4 مرداد ماە در کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد با حضور مسئولین، نویسندگان، ادبا و خیرین کتابخانه ساز مراسم اهدای 300 جلد کتاب نفیس توسط خانواده مرحوم حاج رحیم خرازی بە این کتابخانە برگزار گردید.

قادری، رئیس کتابخانە های شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژە گفت: در این مراسم اهدا 300 جلد کتاب کە بسیاری از آنان نفیس و ارزشمند هستند، از طرف خانواده مرحوم حاجی رحیم خرازی به کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد اهدا شد.

وی افزود: این کار فرهنگی باعث می شود که روح آن مرحوم شاد باشد و موجبات زنده ماندن نام آن مرحوم بیشتر فراهم شود.

قادری همچنین از تمامی همشهریان خواست که اگر کتاب های بدون استفاده در خانه دارند، آن را به کتابخانه ها اهدا کنند تا منابع این کتابخانه ها پربارتر شود و برای استفاده کنندگان شرایط بهتری فراهم گردد.

همچنین دکتر ابریشمی از پزشکان با سابقه و خیرین سطح شهرستان در گفتگو با خبرنگار هاژه، ضمن بیان شخصیت والای مرحوم حاج رحیم خرازی و علاقه ایشان به کتاب و کتابخانی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آن مرحوم سخن گفته و از خانواده ایشان به خاطر اهدای این کتاب ها تشکر کردند.

وی افزود: خواست آن مرحوم بود که بعد از فوتشان که این کتاب ها به مردم و دوستداران کتاب اهدا شود و با رایزنی های صورت گرفته سرانجام تصمیم بر این گرفته شد که این کتاب ها به کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد اهدا شود.

ابریشمی همچنین از تمامی مردم خواست که اگر کتاب های بدون استفاده ای در خانه دارند، آن را به کتابخانه ها اهدا کنند.

سرانجام در این مراسم لوح تقدیرهای به پاس همکاری و اهدای کتاب به خانواده مرحوم حاج رحیم خرازی اهدا شد و از کتاب های اهدایی رونمایی صورت شد.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد