تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير ساعت ۱:۵۳ بازدید: 254      نظرات: 0      کد مطلب: 1520

جوابیه شورای اسلامی و دهیاری گوک تپه در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور گوک تپه


به دنبال گزارشی مبنی بر تغییر کاربری فضای تخصیص داده به ایجاد دانشگاه و بعد از چند سال بلاتکلیفی، بسیاری از شهروندان با انتشار نامه و ارسال عکس مراتب اعتراض خود را در خصوص بلاتکلیفی و چهره نامناسب این مکان ابراز داشتند و بلافاصله دانشگاه پیام نور جوابیه ای صادر نمود، حال شورای اسلامی و دهیاری گوک تپه در خصوص جوابیه دانشگاه پیام نور واکنش نشان داده که نسخه ای از آن را در اختیار پایگاه خبری - تحلیلی هاژه قرار داده است متن نامه بدین شرح است:

بسمه تعالیبا عرض سلام خدمت تلاشگران عرصه رسانه پایگاه خبری صادق هاژه در مورد دانشگاه پیام نور گوک تپه لازم دانستیم جهت شفاف سازی و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی مواردی را مستندا" به عرض برسانیم.


1.
زمین مورد نظر در سال 87 با پیشنهاد نماینده محترم جناب مهندس محمودزاده به جهت نیاز منطقه و توسعه زیرساخت های آموزشی و تغییر سیمای گوک تپه به شهری جهت ساخت دانشکده کشاورزی با حسن نیت دامداران و دیگر اهالی شریف گوک تپه طی صورتجلسه شماره 1 که تصویر آن پیوست می باشد به مساحت2هکتار در بهترین نقطه تحویل دانشگاه گردید و دانشگاه نیز متعهد گردید که هرچه سریعتر شروع بکار نماید.
2.
در بند 2 جوابیه دانشگاه محترم پیام نور که این مکان صرفا"جهت کار تحقیقاتی می باشد اما نام رشته های دانشگاهی در دفترچه کنکور سراسری سالهای قبل و نامه دانشگاه به اداره منابع طبیعی جهت احداث دانشکده کشاورزی گواه این موضوع است که این مکان جهت ساخت دانشکده کشاورزی واگذار شده است نه کارهای تحقیقاتی .پیوست شماره 2و33.
اهالی شریف و فرهنگ دوست گوک تپه همیشه ایام دوستدار رشد و توسعه در همه زمینه ها بوده اند و خواهندبود واگذاری مراتع دامداری خویش به ورزشگاه 5هزارنفری و دانشگاه پیام نور گواه این موضوع می باشد ولی باید مسئولین نیز اینرا مدنظر قرار دهند که حسن نیت اهالی شریف گوک تپه را با توسعه زیرساخت های آن جواب دهند.


4.
دانشگاه پیام نور اظهار داشته اند که شعبه ای بنام گوکتپه وجود ندارد و مکان مورد نظر صرفا"مرکزی تحقیقاتی میباشد و باید عرض کرد تا بحال چند دانشجوی کشاورزی از این محل برای کار تحقیقاتی و پژوهشی استفاده کرده اند ؟جواب معلوم است زیرا آن مکان پاتوق معتادان و زراعت غیرقانونی می باشد.
5.
موضوعی که باعث آزردگی خاطر اهالی شریف گوک تپه شده است این می باشد که چرا دانشگاه پیام نور خلف وعده کرده و بجای دانشکده کشاورزی زمین واگذاری را تبدیل به زمین کشاورزی کرده است؟
شورای اسلامی و دهیاری گوک تپه آماده همکاری با هر نهادی که برنامه ی توسعه را در نظر دارد میباشد و در طبق درخواست اهالی گوک تپه نیز از راه قانونی پیگیر حقوق تضییع شده آنان می باشد.


والسلام علیکم
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد