تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۱ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ بازدید: 802      نظرات: 1      کد مطلب: 5204

منزل پیر زن بوکانی طعمه حریق شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی بوکان از آتش گرفتن منزل پیرزنی در روستای کوسه کهریزه از توابع امیرآباد بوکان خبر داد.

 مسئول روابط عموی آتش نشانی بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژە اظهار کرد: عصر امروز در ساعت ۱۷:۵۰ بنا به تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که منزلی در روستای کهریزه امیرآباد طعمه حریق شده که بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه ۲ امیرآباد به محل اعزام شدند.
ظاهر فیضە افزود: حریق بر اثر استفاده از بخاری نفتی رخ داده بود که با عکس العمل سریع، آتش نشانان توانستند حریق را در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش خسارات جلوگیری کنند.
وی تصریح کرد: خانه آتش گرفته منزلی استیجاری متعلق به خانمی مسن و تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) بود که متاسفانه دچار زیان مالی بسیاری شد.
فیضه در خصوص آمار حوادث آتش گرفتن بخاری نفتی و انفجار باک سوخت این نوع دستگاه ها در شهرستان بوکان گفت؛ این دسته از آتش سوزی ها هر ساله خسارات زیادی را بدنبال دارد؛ از ابتدای سالجاری بیش از ۵ منزل بر اثر استفاده از بخاری نفتی در روستاهای گل بهی، رحیم خان، ینگیجه، کهریزه و اوچ تپه آتش گرفته و خسارات مالی زیادی به همشهریان مان وارد شده است، همچنین در آذر ماه سال گذشته نیز متاسفانه جان یک نفر را گرفته و افراد زیادی را هم دچار سوختگی کرد.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسن ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
اصلاح کنید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد