تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۲:۴ بازدید: 800      نظرات: 0      کد مطلب: 5180

همایش دانشجویی پیشگیری و آسیب شناسی مواد مخدر در مهاباد برگزار شد


 بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز سە شنبە ٨ اسفندماە همایش دانشجویی پیشگیری و آسیب شناسی مواد مخدر با حضور مسئولان شهرستان و دانشجویان در دانشگاه پیام نور مهاباد برگزار شد.

دکتر علی مصطفایی استاد روانشناسی دانشگاه پیام نور مهاباد به علل افزایش اعتیاد در جامعە اشارە کرد و راە های پیشگیری از آن را ارائه داد.

دکتر خیاط دکترای روانشناس سلامت نیز به فعالیت های سازمان های مردم نهاد مهاباد از جمله انجمن پاراستن ژین و جمعیت نور افزا و... اشاره و خواستار توجه بیشتر مسئولان بە این نهادها شد.

رئیس دانشگاە پیام نور مهاباد اظهار کرد: تا زمانی که عمق فاجعه را در ارتباط با مواد مخدر را درک نکنیم، نمی توانیم به صورت آکادامیک و علمی برای ریشه کنی آن برنامه ریزی نماییم.

دکتر خلیلی گفت: متاسفانه آمار معتادان روز به روز در حال افزایش است و این امر جامعه را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است که امیدواریم با برنامه ریزی مناسب درصدد رفع آن بر آییم.

حسین کاک درویشی مسئول اجرای این همایش گفت: تعداد ۱۰ مقاله به این همایش ارسال گردیده است و در نشریه دانشجویی دانشگاه چاپ خواهند شد.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش آشنایی دانشجویان با مضررات مواد مخدر و خطرات ناشی از آن بوده است.

گروه تئاتر فقرەقای مهاباد به کارگردانی هیوا نوربخش، تئاتر "آتش خاموش" با مضمون اعتیاد را اجر نمود.

در این پایان این مراسم از تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور مهاباد با اهدای جوایز و لوح، تقدیر به عمل آمد.
عکس: پولا آغاز


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد