تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند ساعت ۱۲:۲۷ بازدید: 1788      نظرات: 1      کد مطلب: 5152
استاندار آذربایجان غربی:

استانداران هولیر و موصل به آذربایجان غربی سفر می کنند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، استاندار آذربایجان غربی گفت: در نیمه دوم اسفند ماه استاندار " هولیر" اقلیم کوردستان به همراه استاندار "موصل" و هیات همراه به آذربایجان غربی سفر می کنند.

محمد مهدی شهریاری در آئین تجلیل از صادرکنندگان نمونه و تولیدکنندگان آذربایجان غربی با بیان اینکه توسعه کشور در گرو حل مشکلات سیاسی است، افزود: مشکلات موجود در جامعه اقتصادی و فرهنگی نیست بلکه سیاسی است و حل مشکلات با دیگر کشورها به توسعه همه جانبه منجر می شود.

وی اضافه کرد: استفاده از سیستم های بانکی در توسعه صادرات قابل مدیریت بوده و رفع مشکلات در این زمینه ممکن است اما نخست باید به فکر حل مشکلاتمان با کشورهای دیگر باشیم.

وی اعلام کرد: در نیمه دوم اسفند ماه استاندار "هولیر" به همراه استاندار "موصل" به همراه هیاتی به آذربایجان غربی می آیند که این بهترین فرصت برای تقویت ارتباط و افزایش صادرات به این کشورهاست‌.

شهریاری افزود: همچنین اوایل سال آینده یک هیات از آذربایجان غربی به آلمان و چند کشور اروپایی می رود و از همکاری واحدهای نمونه صادراتی در این زمینه استقبال می شود.

وی تاکید کرد: واحدهای نمونه صادرکننده برای دستیابی به موفقیت در بازارهای بین المللی باید با نوآوری، تنوع دهی به محصولات و استفاده از تکنولوژی های جدید با همتایان خود به رقابت بپردازند.
منبع: جوان پرس 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محسن ۱۳۹۶/۱۲/۴
خوبه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد