تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند ساعت ۱۲:۴ بازدید: 1324      نظرات: 1      کد مطلب: 5151

نماینده مردم مهاباد: چهار وزیر دولت دوازدهم ناکارآمد هستند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌شک عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و سه تن دیگر، از وزاری ناکارآمد دولت دوازدهم هستند.
جلال محمودزاده  با اشاره به مسئله استیضاح چهار وزیر دولت روحانی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه برخی وزاری دولت دوازدهم کارایی چندانی نداشته و ناکارآمد هستند که این خود مشکلاتی را به وجود آورده است.
وی تصریح کرد: برای مثال اقدامات وزیر راه و شهرسازی مطابق برنامه پیش نرفته و به قول‌هایی که داده نتوانسته عمل کند و بنابراین مجلس شورای اسلامی از ابزار نظارتی خود استفاده می‌کند.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: در این رابطه بی‌تردید باید افراد نالایق کنار رفته و افراد توانمند جایگزین شوند چون هم‌اکنون وزیر راه و شهرسازی و چهار وزیر دیگر اعم از جهاد کشاورزی، تعاون و کار اجتماعی و وزیر کشور ناکارآمد بوده و اگر به جای آنها افراد توانمندتری معرفی شوند به نفع کشور است.
وی بیان کرد: بنابراین استیضاح این افراد امری طبیعی بوده، هر چند که هم اکنون به خاطر بررسی لایجه بودجه توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به احتمال فراوان در ایام پایانی سال 96 امکان استیضاح وجود نداشته و برای سال آینده موکول می‌شود.
منبع: فارس
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

خود نمایندگان با وعده به آنها رای میدهند بعد ناکارآمدند ۱۳۹۶/۱۲/۶

نظر خود را براي ما ارسال كنيد