تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند ساعت ۲۱:۳۹ بازدید: 520      نظرات: 1      کد مطلب: 5134

خط زدن بحث برانگیز کشتی گیر کوردستانی از مسابقات آسیایی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، سامان عزیزی کشتی‌گیر شایسته سنندجی وزن 87 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی، عملکرد درخشانی داشت و موفق شد مدال طلای داخل سالن آسیا، مدال طلای جام تختی، نفر اول رنکینگ جهانی در ماه گذشته، نفر اول فرآیند و... را با شایستگی بدست آورد.
اوایل هفته جاری وقتی لیست تیم ملی کشتی فرنگی برای مسابقات آسیایی اعلام شد، در میان ناباوری خط قرمز بر روی نام این دلاور کوردستانی کشیده شد.
در حالی که فدراسیون اعلام کرده ملاک انتخابی تیم ملی است اما سامان عزیزی در صحبت با سرویس ورزشی خبرگزاری فارس اعلام کرد که پارسال در مرحله آخر انتخابی تیم ملی با حسین نوری در فینال در حالی که چهار بر صفر جلو بودم اما همه دیدند که در 30 ثانیه پایانی کشتی با اخطار داوران نتیجه 4-4 شد و حسین نوری را به مسابقات آسیایی و جهانی اعزام کردند.
وی خاطرنشان کرد: فرآیند انتخابی تیم ملی از مهر تا شهریور است در حالی که امسال این فرآیند برگزار نشد و این جای سوال دارد که، آیا بخاطر باخت پارسال بنده در انتخابی تیم ملی نباید به هیچ مسابقاتی اعزام شوم!
عزیزی تصریح کرد: اگر ملاک انتخابی است باید امسال هم انتخابی برگزار شود اما متاسفانه چون بنده هیچ پشتوانه‌ای ندارم خیلی راحت و مثل آب خوردن حقم را ضایع کردند.
وی از حامد جولایی مدیرکل ورزش کوردستان، علی‌اشرف هدایت‌نژاد رئیس هیات کشتی استان و جمشید خیرآبادی قدردانی کرد که حداقل پیگیر کارش بودند.
عزیزی خاطرنشان کرد: این چندمین بار است بدون دلیل از رده نوجوانان و جوانان گرفته تا این پنج سال اخیر در رده بزرگسالان از تیم ملی خط می‌خورم!
منبع: فارسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

جواد ۱۳۹۶/۱۲/۲
پسره خوبیه ایشالا همیشه موفق شه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد