تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۲۲:۴۶ بازدید: 672      نظرات: 1      کد مطلب: 5121

کارگاه عکاسی با موضوع طبيعت در مهاباد برگزار می‌شود


رییس انجمن سينمای جوانان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژە از برگزاری کارگاه عکاسی سه روزه با موضوع طبيعت در اسفند سال جاری خبر داد.

رحيم بايزيدی اظهار کرد: انجمن سينمای جوانان مهاباد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کارگاه تخصصي عکاسی با موضوع طبيعت در اسفند ماه با حضور مدرس چيا حسن خالی و شهروز صفری برگزار می‌کند.

رئیس انجمن سينمای جوانان مهاباد افزود: در اين کارگاه سه روزه هنرجويان با سبک ها و ژانرهای عکاسی، درک و بيان بصری و زيباشناسی در عکاسی طبيعت، آشنايي با اصول اوليه عکاسی به صورت تئوری و عملی آشنا خواهند شد.

بايزيدی تصریح کرد: اين دومين کارگاه تخصصي عکاسي در سال جاری است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

رئيس انجمن سينمای جوانان مهاباد با بيان اينکه اين شهرستان در چند سال اخير در بعد تصويری رشد صعودی داشته است، گفت: هدف از برگزاری اين نوع کارگاهها ايجاد تشويق و ترغيب قشر جوان در زمينه فعاليت های هنر بصری است.

وي خاطرنشان کرد: علاقمندان با در دست داشتن مدارک جهت ثبت نام مي توانند به آدرس مهاباد خيابان امام خمینی، مجتمع فرهنگی و هنری، طبقه اول در شيفت صبح و بعد از ظهر مراجعه نمايند و شرکت در اين کارگاه رايگان و به شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطا خواهد شد.

شایان ذکر است انجمن سينمای جوانان مهاباد يکي از انجمن هاي فعال در زمينه فيلمسازی و مشاغل سينمايی است که با سه دهه فعاليت در جنوب استان آذربايجان غربی فعاليت می کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

یاسین عباسی(روژمان فیلم) ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
باسپاس فراوان از زحمات دوستان گرامی در عرصه ی هنر جا دارد از یکایک افرادی که در انجام این امر تلاش نموده تقدیر و تشکر بعمل آید از آنجا که شهرمان همیشه در عرصه ی هنر دستی توانا داشته و هنر هنرمندانمان همیشه شایان افتخار بوده است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد